Skocz do zawartości
ghost212

Słuchawki do Z1 - temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

MOże ktoś poleci jakieś jeszcze słuchawki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gooru2

Pistony niezłe, ale w Polsce w podobnej cenie dostaniesz SoundMagic E10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

80 zł A 120 zł lub więcej to chyba nie do końca podobna cena...

A pistony są z aluminium i mają kabel z kevlarowej plecionki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A te Xiaomi będą lepsze niż ibeats? Ciekaw jestem, bo na słuchawkach się tak nie znam. Też planuje kupić jakieś słuchawki do 150zł ale właśnie chodzi o jakość i żeby miały trochę bassu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xiaomi piston zamówione koszt 83 zł paczka ubezpieczona z strony co kolega Andrapax polecil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX
    A te Xiaomi będą lepsze niż ibeats? Ciekaw jestem, bo na słuchawkach się tak nie znam. Też planuje kupić jakieś słuchawki do 150zł ale właśnie chodzi o jakość i żeby miały trochę bassu.

Tych drugich co prawda nie słuchałem, ale pistony mają mocny bas i zawsze go można podbić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam taki spory dylemat od kilku miesięcy. Chciałem wymienić swoje Sony EX50LP na coś dużo lepszego ale nei wiem na co...

Cena to tak może do 200zł?

Wymaagam, żeby słuchawki grały jak najlepiej tzn. bass był dobrze zagrany a nie buczenie, dudnienie itd... Jednocześnie bass ma nie być nudny tylko zagrany czysto i dobrze, jak napisalem ale nie mooże zalewać mi reszty sceny. Chciałbym poczuć też trochę wysokich tonów a przy tym średnie takze nie mogą odstawać za bardzo w tyle. Nie znam się zbytnio na tym, dlatego zakładam temat tutaj...

Tak, będę ich używać na Z1 a w przyszłości dalej Xperia ale może Z3/Z4. Nie mniej jednak coś tam z dźwiękiem operuję, więc obecne słuchawki mi jakoś dają radę ale chciałbym czegos więcej. Neodymowe przetworniki chyba są najlepsze ale nie jestem pewny. Oczywiście słuchawki bez tego klipsu na ucho, czy co to jest... Wygląd? Fajnie byłoby mieć ładnie wyglądające słuchawki tak jak np iBeats ale przecież będę słuchać muzyki a nie patrzeć na słuchawki. Tutaj jeszcze leży opcja, żeby nie miały za dużego oporu, ponieważ będą cicho grać. Ewentualnie mógłbym dorzucić do tych 200zł jeszcze trochę np 100 ale musiałyby być tego warte.

Jakiej muzyki słucham? Głównie to rap/hip-hop (sorki ale nie odróżniam gatunkow), dubstep, hardstyle czasem... Ogólnie elektroniczna muzyka sprawia mi radość ale trzeba miec do tego słuchawki...Czyli rap/elektroniczne typu dubstep.

Co byście powiedzieli o Soundmagic E10

NuForce-700M

brainwavz M3 (tak, mógłbym dołożyć te 100zł, jeśli to takie cudo)

iBeats

Ewentualnie coś innego/lepszego. Zakup raczej planuję na allegro, chyba, że czegos tam nie bedzie.

Jesli chodzi o rap, jakiego słucham to przważnie trap i taki bardziej nowoczesny rytm, czyli coś jak elektroniczne. Muzyki słucham raczej w mp3 ale jakośc najwyższa 320kbps. Chciałbym być zadowolony ze słuchawek, ponieważ obecne trzymam długo ponad dwa i pół roku... Chciałbym także ale to już niekoniecznie, by w zestawie była para gumek comply/pianek (ta z lepszą izolacją). Ciężko mi dostać w okolicy dokanałówki w sklepach za więcej niż 100zł. Trochę się rozpisałem ale teraz coś wiadomo na temat moich oczekiwań.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może coś z Chin- kupiłem i jestem mega zadowolony Original XIAOMI Piston Earphone Headphone Headset 2nd with Remote & Mic for Xiaomi Series Phones. Za te pieniądze nie ma lepszych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gooru2

Soundmagic i NuForce jak najbardziej. Ja ze swej strony polecę Ci jeszcze produkty Sony XB90, ex450, ex650.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam NuForce NE-600X i jestem bardzo zadowolony z tych słuchawek.Audiofilem nie jestem ale lubię dobry czysty bass a nie przesadzony tak ,że tylko go słychać i nic poza tym.Jakość dźwięku jest super, gdy słucham piosenek, odnoszę wrażenie ,że ten bass jest w mojej całej głowie ( nie wiem jak to ładnie ubrać w słowa bo nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć ale jest co coś na zasadzie np dobrego kina domowego gdy całe nasze cało aż drży przez ten bass :E ) Miałem dużo słuchawek, i jest to jeden z najlepszych zakupów jakie w życiu zrobiłem.Słuchawki te można wyrwać za około 80/90zł więc zostaje ci jeszcze kasa na dobre whiskey, ewentualnie można by się zainteresować tematem i poczytać o 700x bo ich koszt to 199zł.Niestety nie pomogę w wyborze bo następcy 600x nigdy nie miałem okazji mieć w uszach.Decyzja należy już do ciebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi