Skocz do zawartości
ghost212

Słuchawki do Z1 - temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Polece od siebie JVC ha- s650 i Creative Aurvana Live!.

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Keth

Tak się zastanawiam nad jakimiś słuchawkami czy zestawem bezprzewodowym do Z1 (te dołączone do pudełka moim zdaniem średnio grają). Ważne, żeby miały pilot, zastanawiałem się nad jakimiś SBH20 / 50 / 52, miał ktoś do czynienia z nimi? Ewentualnie poleci coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam sbh20 i są ok zasięg koło 10m,używam na siłce-fon w torbie słuchawki w uszach i gra. Zależy czego słuchasz bo jeśli zależy ci na jakości to Flac na fonie plus jakieś średnie Sennheiser (mam MX581-świetne). Jeśli mp3 i muzyka typu RAP,DANCE,TECHNO to różnicy nie ma tylko kabel nie przeszkadza więc SBH20 i będziesz zadowolony,starczają na 3-6h zależy od głośności i odległości od fona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bruus

Właśnie dotarła do mnie nowa "zachcianka"

Siedzę i je katuję teraz a w między czasie małe porównanie do iPoda nano

Na początek fotki:

u46f.jpg

qtxw.jpg

A teraz krótko o tym zestawie.

Po wyjęciu z pudełka włączyłem i od razu dotykam do zetki. Bez problemu pięknie się połączyło co trzeba.

No i muza. Jako że w zasadzie nie słucham nic poza speed metal itp, to nie będę na pewno obiektywny.

Ale.... porównując SBH20 do iPoda nano gdzie myślałem z gra on przyzwoicie, zmieniłem o nim radykalnie zdanie. iPod idzie do szuflady i szybko nie ujrzy światła dziennego :)

Zestaw od Sony gra bardzo miło wyraźnie, z zachowaniem niskich i wysokich tonów, zresztą możemy to sobie poustawiać w samej zetce. Z zasięgiem nie ma też problemów. Przemieszczam się po całym mieszkaniu i nie ma zacięć ani przerywników. No i oczywiście bardzo ważna rzecz a mianowicie rozmowy. Zestaw umożliwia prowadzenie rozmów które są bardzo dobrej jakości. Wszytkie funkcje włącznie z odbieraniem rozmów mamy na "pilocie", bez potrzeby wyjmowania Zetki :)

Co do wykonania no cóż czuć, że to plastik. Ale wszystko trzyma się kupy i nic nie zacina się żaden przycisk.

Słucham już muzyki prawie 3 godziny i dopiero dioda pomarańczowa zaświeca się. Ciekawe ile jeszcze mi zostało.

Podsumowując, uważam ten zestaw za udany zakup i wcale nie tak drogo w sony online 121 zł - taniej niż na allegro.

Jak by jeszcze wykonanie (obudowa) była taka jaką ma iPod no to by było cudo.

Może komuś przyda się ten króciutki opis - porównanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drovid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lebciu

Może ktoś napisać symbol słuchawek które znajdują się w sprzedawanych zestawach Plus GSM,T-Mobile,itp ...

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, pytanie do tych co mają Z1 z marketu (MM, Euro rtv, Saturn) dostaliście oryginalne słuchawki od Soniacza (Sony MH1C) ? W odpowiedzi na maila, Euro rtv agd deklaruje, że sprzedaje to co dostają od producenta jednak na ich stronie w wymienionym dołączanym wyposażeniu próżno szukać słuchawek. Chciałbym się tylko upewnić, bo mieć 200 zł (równowartość słuchawek), a nie mieć 200 zł to razem 400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Otzi

Ja używam sbh20 i słuchawek Vedia srs-300. Słuchawki w tej cenie (30zł ) to istny kozak. Przerabiam już drugi komplet.

Edytowane przez Otzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi