Skocz do zawartości
ghost212

Słuchawki do Z1 - temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy dostaje do z1 takie same sluchawki? Bo moje to grają bardzo kiepsko nie dosyć ze grają bardzo cicho to jeszcze ten dźwięk jakiś nieczyste heh

Tak, każdy dostaje takie same. Niestety mam takie same wrażenia odnośnie tych słuchawek co Ty. W sumie nawet myślalem że mam jakieś skopane, ale niestety, mam dwa telefony Z1 i słuchawki od tego drugiego grają tak samo słabo. Po podpięciu słuchawek od Iphone'a 5S różnica jest kolosalna (oczywiście to tylko moje subiektywne odczucie)

Wysłane z Z1 C6903 (Tapatalk)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to te słuchawki grają przede wszystkim bardzo cicho bo mam suchawki taki za 20zl i graja tak głośno ze słuchać się nie da

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje mhc1 grają bardzo dobrze, porównywałem z moimi sennheiser hd 598 i dobrze przy nich wypadają. Wiadomo że nie są to słuchawki za 1000zl tylko 300zl wiec nie można wymagać Żeby były perfekcyjne, choć moim zdaniem najlepsze słuchawki jakie dostaje się w zestawie.

Wysłane Xperia Z1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może by tak ustawić sobie equaliser pod swoje upodobania

tapnięte z zetjedynki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A może by tak ustawić sobie equaliser pod swoje upodobania

Equaliser mam ustawiony (jak zwykle zresztą) Niestety, według mnie grają średnio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wczoraj słuchałem 2h non stop muzyki na tych słuchawkach z zestawu a dzisiaj to samo tylko na moich zwykłych za 20zł tylko że głośność ustawiłem na lekko za połowę do tak dają że słuchać się głośniej nie da:)

wnioski są takie że dopiero dzisiaj doceniam dźwięk z MHC1 :) po pierwsze dzisiaj po słuchaniu na zwykłych bolała mnie głowa czego nie miałem po MHC1

te słuchawki dopiero można docenić po dłuższym słuchaniu a nie po kilku minutach jak ja to zrobiłem :)

różnica w dzięku jest kolosalna bo na MHC1 wszystko gra bardzo czystko i wszystkie dźwięki są wyważone dzięki czemu nie męczy tak ucha jak przy zwykłych słuchawkach:) jedyny minus że są za ciche trochę heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
magsp

AKG 618. Świetnie grają z Z1. A filmy brzmią jak w bardzo dobrym kinie.

Wysłane z Sony Xperia Z1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
drovid

Cena też niezła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi