Skocz do zawartości
Vostok10

Note 3 - etui typu "wsuwka"

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu rozglądam się za jakąś wsuwką do której zmieści się Note. Wczoraj, skuszony opisem i ceną zamówiłem na allegro coś takiego:

SKÓRZANE ETUI WSUWKA FUTERAŁ SAMSUNG GALAXY NOTE 3 (3672050970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Etui dziś do mnie dotarło =- niestety sprzedawca po prostu mnie oszukał, bo etui w żadnym razie nie jest wykonane ze skóry naturalnej - jest to po prostu skaj, a na domiar złego Note 3 sie do niego nie mieści. Jestem zniesmaczony postawa sklepu, jutro sobie tam zadzwonię i "porozmawiam", a na chwilę obecną odradzam zakpu "skórzanego" etui od firmy ITM Group na allegro jako ITMULTIMEDIA_PL.

Nie zmienia to faktu, iz nadal szukam jakiejś sensownej wsuwki - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Note 3 wchodzi bez problemu do oryginalnej wsuwki od Note 2 - rok temu, gdy kupowałam Note 2, płaciłam za nią w MM 49 złotych. Jedyny problem jest taki, że otwór na głośnik jest w innym miejscu.

Nabazgrane ryskiem na tablecie Note 10.1 przy pomocy Tapatalk 4 ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uncle

"...a na chwilę obecną odradzam zakpu "skórzanego" etui od firmy ITM Group na allegro jako ITMULTIMEDIA_PL."

Ho ho ho a właśnie miałem od nich kupić stację dokującą do 3-ki. Dałeś mi do myślenia... Dzięki za info

Pozdrawiam

Edytowane przez Uncle
    podwójny post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdamR
    Note 3 wchodzi bez problemu do oryginalnej wsuwki od Note 2 - rok temu, gdy kupowałam Note 2, płaciłam za nią w MM 49 złotych. Jedyny problem jest taki, że otwór na głośnik jest w innym miejscu.

a note troszkę nie wystaje u góry tej wsuwki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Wystaje, ale bardzo delikatnie - praktycznie niezauważalnie. Chodziło mi o tymczasowe rozwiązanie z racji dobrej ceny, dopóki nie pojawi się dedykowana wsuwka do Note 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na weekendzie zaniosę do znajomego szewca to etui - niech mi potwierdzi na 100%, że to syntetyk. Nie jest to taki typowy skaj, ale ani to nie pachnie jak skóra, ani nie ma takiej faktury. Spróbuje go trochę rozepchać, tak aby ten nieszczęsny Note się zmieścił >:(.

Myślałem nad tym etui z Note 2, ale na filmiku Roberta Nawrowskiego wyraźnie widać, że 3-jka ledwo się mieści. Pewno i tak byłoby lepsze od tego badziewia które przedwczoraj zakupiłem :mad:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nie mieści się, ze względu na szerokość przez te ranty wystające poza obudowę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jodzet
    Polecam to etui: Skórzane ETUI Samsung GALAXY Note3 N9000 N9005 (3648433377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tanie, a w rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciach i idealnie dopasowane do note 3.

Wlasnie ja korzystam z tego futeralu. Nie z tej aukcji, ale etui to samo. Takze w te kwiatki. Moim zdaniem futeral beznadziejny. Bardzo ciezko wyjac Note z niego. Mysle nad jakas alternatywa.

Wysłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi