Skocz do zawartości
dicota

TUTORIAL [S4] Powrót z Maximus HD 10.0.0 lub innych do STOCKA - UPROSZCZONY PORADNIK

Rekomendowane odpowiedzi

dicota

Proszę przeczytać dokładnie instrukcję zanim zaczniecie zadawać pytania.

Pozdr. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie . Ta procedura też zadziała, jak mam wgranego beanstalka ? Chodzi mi dokładniej o wgrywanie firmware. Mi się zdaje, że jako siedze na cm to wystarczy tylko i wyłącznie wżucać odrazu ruu, myle się czy nie?

Edytowane przez matixkwidzyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otrzymam jakąś pomoc czy mam szukać odpowiedzi na innych forach???????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam takie pytanie . Ta procedura też zadziała, jak mam wgranego beanstalka ? Chodzi mi dokładniej o wgrywanie firmware. Mi się zdaje, że jako siedze na cm to wystarczy tylko i wyłącznie wżucać odrazu ruu, myle się czy nie?

Jak jesteś na Hboot 2.15 ( a chyba jesteś ) to możesz śmiało wrzucać RUU, nic więcej nie musisz robić....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kejsi

Źle musisz wgrać oryginał cwm (recovery) bo ci Ruu wyrzuci błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej :) Też mam Maximusa 10.0, ale słabo znam się na modyfikowaniu telefonu. Mam S-Off. Chciałbym zmienić CID z HTC__032 na taki na którym byłbym w stanie odpalić RUU. Z tego co czytam to muszę mieć debuowanie USB włączone, jednak nie mogę znaleźć tej opcji w menu (dawniej było w opcje programistyczne, tutaj tego nie ma). Czy jest ona domyślnie włączona? Jeżeli nie to gdzie ona się znajduje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, ale nadal nie wiem jak to jest z tym debugowanie USB u mnie, czy jest włączone czy nie. Jak mam podpięty telefon do kompa to nie mam w pasku notyfikacji informacji o debugowaniu, więc podejrzewam że nie jest włączone a jest potrzebne do poprawnego przeprowadzenia całej operacji. Gdzie włączyć debugowanie?

---------- Post dołączono o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Udało mi się włączyć debugowanie, ale telefon mam niestety S-ON a poradnik działa tylko na S-Off'ach :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sluchaj CIDu nie muisz zmieniać. Jedyne co musisz zrobić to zmienić hboot przez flash firmware i później RUU tak jak jest w instrukcji .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kejsi

Sjegar nie ogarniam juz, masz maksimum HD, wiec musisz mieć hboot 2.16 i twój cid to 111111 i nie wiem jakim cudem nie masz soff jeśli soft jest na nogach to pobierz USB debug z Google play i bd miał pewność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi