Skocz do zawartości
sebool12

Czarna lista sprzedawców

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otóż piszę ten temat, żeby uchronić Was przed tym pseudo sklepem.

Zamówiłem u nich przez allegro 3 produkty - ładowarkę samochodową, baterie i klawiaturę. Po tygodniu nie otrzymawszy paczki napisałem do nich dlaczego nic do mnie nie przyszło - okazało się, ze nie posiadają tej ładowarki (co jest sprzeczne z zasadami allegro) i czekają na dostawę, która może kiedyś tam będzie. Poczekałem drugi tydzień i nic, tym razem sami napisali, że przepraszaja i wysyłka może się opóźnić - tzn, że te 2 tyg były dla nich normalnym czasem dostawy? Myślę "WTF?!", ale z reguły jestem wyrozumiały, liczyłem że w ciagu następnego tygodnia wyślą do mnie cokolwiek, ale jednak tak się nie stało... Napisali do mnie znów, jak zawsze na koniec tygodnia czy nie chcę, aby wysłali mi na razie paczkę bez tej ładowarki bo nadal nic nie wiedzą o dostawie. Odpisałem, że tak, ale na ich koszt. Czekam 3 dni paczki nie ma - tym razem ja się odezwałem i znów zaproponowali mi to co wcześniej i powiedziałem, że tak, ale na ich koszt i już o to pytali. Zgodzili się, odczekałem 4 dni nadal nic nie przyszło napisałem trzeci raz i tym razem rżnęli głupa, z propozycją wysyłki bez tej ładowarki - nie wytrzymałem i ich zbluzgałem, że ile kur&&& będą mi to porponować jak i tak nie wysyłają. Tym razem zmienili ofertę na zwrot kasy za samą ładowarkę - mówie niech będzie, lepszy ryc niż nic. Po 3 dniach przyszła paczka, ale oczywiście jak zawsze coś musi być nie tak.

Zanim wysłali paczkę, napisali, że w ramach rekompensaty dołączą jakiś gratis do paczki, jak zobaczyłem ten gratis to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać.

Tym gratisem była jakaś klawiatura za 2zł do starej nokii na dodatek z ułamanym zaczepem... :rotfl: Oczywiście reszta towaru była nie taka jak opisywana na aukcji - klawiatura do tel była inna niż na foto (kolory przycisków specjalnych były białe, a powinny być inne) i nie pasuje do końca jak powinna, dalej bateria oczywiście podróba. Laik w życiu by nie zauważył, że to nie oryginał, ponieważ jest niby org opakowanie, naklejka na baterii, ale na necie można bez problemu znaleźć poradniki jak udrożnić org od podróbki, na dodatek posiadam starą org baterie i od razu widać różnice.

Podsumowując - transakcja trwała 5 tygodni, nie otrzymałem kompletnego zamówienia, a reszta okazała się nie taka jak opisywana na aukcji.

Nie życzę najgorszemu wrogowi takich transakcji jaką ja miałem z tym pseudo sklepem.

Dane sklepu

Użytkownik allegro GSM-GDYNIA

Gdynia ul.Starowiejska 41-43, Budynek Atrium lok.6

pi-tel24@wp.pl

788888872

Pozdrawiam

sebool12

Edytowane przez sebool12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu umieszczamy oszustów z allegro,tablicy lub sklepy internetowe precyzując jakie wady i ostrzegając innych

---------- Post dołączono o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Media Gliwice z Allegro

Czesty brak sprzedawanych przedmiotów,wysyłają co innego niz na aukcji,towary zepsute,wadliwe,używane z simlockiem sprzedają jako nowe bez simlocka

---------- Post dołączono o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

POWER-ROL z allegro,firma krzak i szukaj wiatru w polu,sprzedaje sprzet uzywany ,uszkodzony jako nowy lub nowy powystawowy,przyciąga cenami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze by było temat przykleić. Również nie polecam Media Gliwice przysłali mi zrootowanego HTC One S nie wspominając o tym ani słowa w korespondencji ani w aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mr X

i dobrze by bylo z czasem w 1 poscie zrobic liste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

POWER-ROL miałem z nimi styczność, kupiłem mp4, oczywiście przyszła niesprawna, wysłałem reklamację i odmówili, przysłali pisemko wydrukowane bez podpisu nic, żadnej pieczątki, postraszylem trochę i zwrócili pieniądze.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foxpl1
    Notatka od Moderatora: foxpl1
    wykrzyk.png Wątek przykleiłem. Proszę tylko aktualizować pierwszy post o kolejnych zgłoszonych i zweryfikowanych sprzedawców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    89neo

Dotyczy MEDIA GLIWICE ALLEGRO

Widocznie ja miałem szczęście? SGS4 dostałem na drugi dzień, bez branda, bez simlocka, nówka zaplombowana z Francji, dzięki temu aktualizację miałem tego samego dnia którego wyszła, więc nie wiem dlaczego Media Gliwice ma takie negatywne opinie tutaj na forum...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

89neo

Poczytaj komentarze i się dowiesz, że jako jeden z nie wielu miałeś szczęście i dostałeś, bo był akurat na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    89neo

@ up

Powiem Ci tak, że czytałem je przed zakupem a mimo to zdecydowałem się na telefon od nich, nie żałuję i kurcze, polecam...

Edytowane przez patrykowy
    Regulamin Forum, punkt 4.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    -fra-

[/color]POWER-ROL z allegro,firma krzak i szukaj wiatru w polu,sprzedaje sprzet uzywany ,uszkodzony jako nowy lub nowy powystawowy,przyciąga cenami

Nic dodać nic ująć!

Przestrzegam wszystkich przed firmami POWER-ROL i MAKROGSM

Na allegro posługują się jeszcze kontami:

makrogsm_pl

saturns

antylex

oraz sklepem internetowym

Sklep power-rol.pl

i kontem na ebay

elektro-vip

Tylko jeden zakup w tym sklepie.... O raz za dużo! Sprzedali mi złom opakowany w nowe obudowy i wszystko przedstawili jako 'TOWAR NOWY' . Potem w żaden sposób przez wiele miesięcy nie można odebrać pieniędzy. Wyjątkowo bezczelne zachowanie prowadzących ten proceder. Wyjątkowo kłamliwi przy próbie kontaktu. Siedziba podana w allegro nie istnieje.

Edytowane przez -fra-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi