Skocz do zawartości
sebool12

Czarna lista sprzedawców

Rekomendowane odpowiedzi

dix241

Ja oddałem tablet do zwrotu w ciągu 10 dni u nich, kasę otrzymałem po miesięcu, naprawdę kiepski kontakt, na szczęście ja nie oddaje często w taki sposób, wtedy to zrobiłem bo dałem 400zl za tablet którego ekran był porażka.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    divx00

Kurcze to mi się chyba upiekło.

Kupiłem telefon z Media-Gliwice LG G2, telefon był nowy to widać, a w dodatku jedyni na allegro dawali fakturę 23%, a nie faktura vat-marża !

Było napisane na aukcji, że moze byc ladowarka nie do gniazdka polskiego, ale dostałem przejściówkę.

Długo na telefon nie czekałem, bo sam sobie po niego podjechałem.

Aktualizacje dostaje wcześniej niż europejskie LG G2 (kumpel ma) ja mam z Tajwanu, zauwazyłem po wersji oprogramowania i gdy kupiłem to miałem język chiński :P

Gwarancja to jest ich, więc pewnie będą problemy, ale i tak pewnie zamierzam sprzedać telefon prędzej, a w dodatku nie sądzę, aby telefon sam z swojej winy się zepsuł, bo wiadomo uszkodzenia mechaniczne z mojej winy to żadna gwarancja nie obejmuje.

Więc firma wiadomo, że sprowadza telefony i sprzedaje je w Polsce czy legalnie czy nie, ale mnie się upiekło całe szczęscie !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym odradzić zakupy u użytkownika posługującego się na allegro nickiem owocmg

Kupiłem od niego Xperie P, telefon miał być nowy, kompletny zestaw, raz otworzony w celu sprawdzenia zawartości.

Niestety mimo obietnicy nie przesłał mi dowodu zakupu.

Po naleganiach i długim czasie oczekiwanie dostałem gwarancję (nie wiem czy prawdziwą, ponieważ była opatrzona logiem Sony Eriscson, a mój telefon to Sony)

Dowodu zakupu nie przysłał, ignoruje moje wiadomości, wobec czego na obiecywaną gwarancję mogę nie liczyć.

Odradzam zakupy.

Edytowane przez damian550i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostrzegam przed sprzedawcą N-KOM_COM. Poskąpiłem grosza i kupiłem u nich kartę pamięci 32GB której rzeczywista pojemność wynosi 8GB, wystarczyło użyć pierwszego lepszego programu do testowania takich fake'ów. Dziwią mnie tylko te pozytywne komentarze i to od osób które też kupiły te karty, domyślam się że nawet ich nie sprawdzają tylko wkładają je w telefony i dopiero po jakimś czasie są zaskoczeni że ich zdjęcia znikły (nadpisane dane)

http://s3.ifotos.pl/img/201410161_eqqswsx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, sam kupiłem niedawno od niego telefon. Wszystko zafoliowane, zaplombowane i pachnące nowością ;). Telefony pochodzą z Niemiec i dostajesz tylko paragon, bez karty gwarancyjnej ale paragon wystarczy żeby serwis przyjął telefon do naprawy.

Dowód: lgpng_wpwnhea.png

P.S Ze zwrotem też nie będziesz miał problemu. Pierwsze co, to po wypakowaniu telefonu zadzwoń do kogoś i sprawdź czy głośnik nie trzeszczy. W nowych wersjach (z białym logo z tyłu) nie powinno to już zdarzać ale sprawdź. Mój trzeszczał, wysłałem maila z dołączonym wydrukiem (odstąpienie od umowy) i po sprawie. Zaznaczasz tylko czy chcesz drugi taki sam telefon czy zwrot gotówki.

http://www.infor.pl/prawo/umowy/kupno-sprzedaz/293240,Oswiadczenie-o-odstapieniu-od-umowy-WZOR-PISMA.html

Edytowane przez marian44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamok

Vobis_SA - stanowczo odradzam. Robią aukcję na telefony których nie posiadają fizycznie na stanie (rzeczywiście jest o tym informacja, natomiast powinna być wyszczególniona!). Po zgłoszeniu zwrotu lecą sobie w kulki, dzwoniłem już do nich 4 razy, za każdymr azem trzeba odczekać ~ 15 min an wq.... muzyczce, aż ktoś łaskawie odbierze. Za każdym razem zapewniano mnie, że ,,już wkrótce" pieniądze zostaną zwrócone. Dzisiaj minął drugi tydzień jak się bawię w podchody z nimi. Niby duża, renomowana firma, ale lecą sobie w kulki z klientami. NIGDY NICZEGO WIĘCEJ OD NICH NIE KUPIĘ, A I WAM ODRADZAM:mad:

Edit: TRZECI TYDZIEŃ JUŻ CZEKAM NAJGORSZA OBSŁUGA KLIENTA JAKĄ WIDZIAŁEM

Edytowane przez Kamok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nowa Motorola Moto G X1032 bez simlocka Kraków (4757904755) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co myślicie o sklepie kmki.pl i konkretnie o tej aukcji, czy rzeczywiście mogę liczyć na to że telefony są nowe ( biorąc pod uwagę ilość i częstotliwość pozytywnych komentarzy )?

NIE !! Na coś co ma fakturę-marżę NIGDY nie dostaniesz gwarancji od dnia zakupu. Śmiało mogę stawiać że na ten telefon nie dostaniesz ŻADNEJ gwarancji. Niedobrze mi się robi od takich gości jak ten pod spodem który ci polecał zakup. Gościo ma sieczkę w glowie i nawet nie wie co mówi. Sam pewnie kupił bubel bez gwarancji, bo nie ma nawet najmniejszego pojęcia o czym mówi. Jesli kupiłes - trzymaj kciuki żeby nigdy sie nie zepsuł, jeśli nie kupiłes - unikaj z daleka

---------- Post dołączono o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Kupował ktoś u tego sprzedawcy? LG L9 II SKLEP Jędrzejów - WYSYŁKA (4999200595) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Cena dosyć atrakcyjna, gwarancja producenta, niby podbijają przed wysyłką, wysyłka po umówieniu się telefonicznie za 10-24zł.

ja bym nie kupił, nie ma żadnej wzmianki jaki to paragon lub faktura więc mozna śmiało stawiać że to marża. Telefony używane, bez jakiejkolwiek gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Anso

Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę (imienną lub VAT). Nie wystawiamy klasycznych paragonów ze względu na ich nietrwałość, a w trosce o środowisko naturalne wprowadziliśmy fakturę elektroniczną. Dokument sprzedaży w postaci piliku PDF wyślemy na podany w zamówieniu adres email, gdy tylko otrzymamy potwierdzenie, że zamówienie zostało przez Ciebie odebrane. Przekazanie tej informacji do naszego systemu zajmuje kilka, kilkanaście godzin od momentu odbioru przesyłki.

Jak to jest z taką fakturą, lepiej jak jest wystawiona faktura vat 23% i dołączona do przesyłki czy taka meil'owa też może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Myroon

Jak to jest z taką fakturą, lepiej jak jest wystawiona faktura vat 23% i dołączona do przesyłki czy taka meil'owa też może być?

Od 2004roku, kiedy nasz kraj dołączył do EU, nie ma obowiązku składnia podpisu czy też pieczątki na wystawianych/otrzymywanych fakturach. W teorii nie ma to znaczenia i ułatwia życie. W praktyce jeśli doszło by np. do rozprawy sądowej faktura z podpisem i pieczątką będzie od razu uznana za dowód w sprawie(w przeciwieństwie do takiej bez podpisu), co niewątpliwie przyspieszy i tak długi czas rozprawy. Niestety ale Polskie prawo ma wiele takich kruczków. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi