Skocz do zawartości
sebool12

Czarna lista sprzedawców

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/sony-xperia-z1-czarny-gwarancja-fv23-pl-menu-i5417753117.html

Może mi ktoś wytłumaczyć, gdzie jest haczyk?

Jeśli faktycznie miałbym dostać telefon nawet z widocznymi oznakami uzytkowania, to imo warto, ale podstawowe pytanie, to czy dostanę telefon, czy ziemniaka.

Facet ma tak samo wystawione bardzo tanio SGS3 i Note'a II.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

W komentarzach jest ze podrobione karty sprzedawał...No i tyle sztuk z1 z polską gwarancją i to każdy ma 21 miesięcy? Atrakcyjna oferta ale...chyba lepiej dobierać i olx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, wiecie może, czy mozna kupic jeszcze gdzieś LG G2 32GB z zaufanego źródła, z gwarancja producenta itd. Żeby mi uznali gwarancje jakby co. Z góry dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kreton

up

Aukcja wydaję się ok, tylko ta lokalizacja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uredie

http://allegro.pl/lg-nexus-5-32gb-gw24-pl-menu-i5478606163.html

Czy coś jest nie tak z tą aukcją? Wysyłka zza granicy.. Spotkaliście się może z podrabianymi Nexusami 5? Szukam i szukam następcy nexusa 4, przeszukałem allegro w poszukiwaniu rozsądnej oferty lg g2, ale jedyne co można znaleźć, to drogi oryginalny, albo multum wersji 32 i takich, które podają się za normalne g2..

Edit: W przypadku zatrzymania przez celny muszę dopłacić 23% Vat, dobrze przeczytałem? Toć to 200zł jak dobrze liczę...

Często się takie kontrole zdarzają?

Edytowane przez Uredie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Uredie Kontrole są w zależności od nastroju celników, ale można zmniejszyć szansę na to poprzez poproszenie sprzedawcy aby opakował przesyłkę w papier prezentowy i dołączył jakąś kartkę z życzeniami, ponoć to działa. Nie mniej jednak nie podoba mi się ta aukcja, chociażby bo nie dają prawdziwych zdjęć, tylko ściągnięte z gsmareny. Dopisek, że dostawa może zająć nawet 45 dni roboczych, od razu sugeruje że wysyłka nie jest z Europy. Do tego gwarancja "serwisowa", czyli de facto jej brak (gdyby one na prawdę były nowe, to napisane byłoby że gwarancja producenta). Zbyt dużo niewiadomych w tej aukcji. Nie lepiej dołożyć 200zł aby mieć pewną aukcję z wysyłką z Polski bez martwienia się o gwarancję/cła/oryginalność?

EDIT:

Dużo negatywnych komentarzy o zaginionych przesyłkach. Co stawia tę aukcję i firmę w jeszcze gorszym świetle.

Edytowane przez linuxiarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Notatka od Moderatora: linuxiarz
    wykrzyk.png Wszelkie dyskusje na temat sprawdzania rzetelności aukcji należy prowadzić w nowym temacie do tego przeznaczonym. Wszelkie dyskusje odbiegające od tematu zostaną odpowiednio nagrodzone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przestrzegam przed tym pseudo sklepem, serwisem. Sprzedają chińskie podróbki, a oszukują klientów, że sprzęt jest niby oryginalny. Słyszał ktoś o "oryginalnej" baterii do Iphona, która działa pół roku? Potem owszem telefon trzyma, ale pół dnia na czuwaniu. Po czym nieuprzejmy Pan w serwisie wzrusza ramionami na argument, że oryginał działa co najmniej dwa lata. Na "ich oryginał" gwarancja jest tylko 6 mieś i "co za pech" właśnie się skończyła dokładnie razem z użytecznością baterii. Jeśli choć jedna osoba, to przeczyta i zrezygnuje z tego pseudo sklepu, to i tak jestem zadowolona, bo przynajmniej kasa nie poszła na marne. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi