Skocz do zawartości
sebool12

Czarna lista sprzedawców

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/sony-xperia-z1-czarny-gwarancja-fv23-pl-menu-i5417753117.html

Może mi ktoś wytłumaczyć, gdzie jest haczyk?

Jeśli faktycznie miałbym dostać telefon nawet z widocznymi oznakami uzytkowania, to imo warto, ale podstawowe pytanie, to czy dostanę telefon, czy ziemniaka.

Facet ma tak samo wystawione bardzo tanio SGS3 i Note'a II.

Jest już jakiś czas po sprawie, ale chciałem tylko poinformować, że użytkownik - firma Prentax naciągnęła sporo klientów. Dosłownie na moich oczach (przeglądałem ich towary) wszystkie aukcje zostały zamknięte przed czasem. Ludzie zostali oszukani, do dzisiaj nie widzieli pieniędzy. Lawina negatywów i konto zablokowane.

Dobrze, że nie kupiłem od nich telefonu, bo bym się nieźle naciął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Przestrzegam przed sklepem internetowym    lifemedia.pl   Oszust miły do momentu zakupu. Potem same problemy. O możliwości rezygnacji z zakupu dokonanego na odległość zgodnie z prawem ( i ich regulaminem )zapomnijcie. Zapewniali mnie, że telefon  Lg G2 D802 32 Gb Lte jest nowy z europejskiej dystrybucji. Okazało się, że otrzymałem telefon odnowiony sprzedany w/g oficjalnych danych LG rok temu w Niemczech

<response req_cmd="check_model" status="ok">
    <auth>
    <model>LGD802</model>
    <suffix>A6DEBK</suffix>
    <esn>354198061974030</esn>
    <msn>408KPMZ197403</msn>
    <esndate>20140828</esndate>
    <buyer>6DE</buyer>
    <esnoutgodate>20140830</esnoutgodate>
    <ULocationcode>N</ULocationcode>
    <buyername>GERMANY</buyername>
    <csn>LG0000663123293</csn>
    </auth>
    </response>

Dodatkowo jest to wersja bez LTE --- Dual Band GSM 900/1800 i z uszkodzonym GPS
    Telefon odebrałem z poczty w dniu 21.08.2015 r ( ponad 20 dni oczekiwania na przesyłkę-- miało być do 10 dni) po czym w dniu 22.08.2015 r powiadomiłem telefonicznie sprzedającego o oszustwie wysłałem dodatkowo wiadomość na adres mailowy. 
    Byłem na policji. Policjant poinformował mnie o tym, że mogę złożyć zawiadomienie o przestępstwie. Czekam na reakcje sprzedawcy. 
    Sklep posługuje się telefonem na kartę w Plusie, nie podają lokalizacji.
    W/g policjanta ustalenie adresu po złożeniu zawiadomienia o przestępstwie będzie możliwe bowiem dzwoniłem do gościa celowo w dni wolne od pracy przed godz. 6.00 rano
    Przebywał w tym czasie prawdopodobnie w domu.
    Powiadomię o przebiegu postępowania reklamacyjnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

Nie ma czegoś takiego jak LG G2 Nowe już. Jedynie gdzieś zachomikowana sztuka, ale to w dużo wyższej cenie. Koleś pewnie nie ma czegoś takiego jak lokal firmowy, albo nawet lepiej nie ma go nawet w Polsce. Wąpie, że coś Ci się uda załatwić, ale szkoda, że nas nie pytałeś wcześniej, bo tak właśnie wyglądają refurby z chin oczywiście nie wspominając o tym, że przepłaciłeś około 500 zł kupując u niego. 

Napisz jak się udało załatwić sprawe. 

Edytowane przez deus
    Nieprawidłowy cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam calkiem przypadkow trafilem na sklep taniekomy.pl ceny daja do myslenia co sadzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

Taniekomy na moje pic na wodę. Po 1 o reklamacji dziwnie napisali a pozatym najważniejsze : nie ma czegoś takiego jak nowy lg G2. Juz było na ten temat....ściągają z Singapuru itd....

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie tak pomyslalem I mi tez sie dziwne wydaje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

Raczej ok. Fakt jest tylko taki ze ściągają pewnie z Singapuru po tzw. Lifcie ;) czyli obudowa nowa a środek stary. Nigdzie nie jest napisane że są to nowe telefony. No i z miesiąc czekania .....bez sensu. Lepiej używke w Pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

Powinien mieć 24h gwarancji. Takie prawo w pl. Miałem G2. Baterii nie wymienisz wiec jak obudowę? ;) ogólnie ekstra telefon.

No i najważniejsze: od kiedy już oficjalnie brak tego modelu? No i niech Ci podadzą S/N sprawdzisz sobie na stronie lg pochodzenie.

Edytowane przez pobutek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi