Skocz do zawartości
sebool12

INFO Czarna lista sprzedawców

Rekomendowane odpowiedzi

Youras

Też mu to mówiłem jak to jest z tą gwarancją vat marża to odpowiedź była błyskawiczna, wiecie jaka ??? Powiedział że błąd w w aukcji bo są wstawiane szablonowo i gwarancja jest 23%.Ja mowie to co będzie jak okaże się ze gwarancji nie ma a Pan mówi że jest i w razie czego potem allegro stwierdzi że Pan nie wprowadził mnie w błąd gdyż na stronie jest napisane wyraźnie faktura vat marża. Chyba sobie odpuszczę bo widać że to cwaniactwo heh.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ket.rab

@@Youras szukaj najlepiej z odbiorem osobisty od osoby co brała z przedłużenia albo jak zależy ci na bezproblemowej gwarancji to z pewnego sklepu/allegrowicza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    guuuma

ok... to i ja wdepnąłem w gunwo... a dokładnie w reinkarnację TELE-HURTu pod banderą TELE Center, w Poznaniu 

gwarancji brak... wszystko przecież można odeprzeć mówiąc, że serwis zauważył usterkę spowodowaną przez kupującego

kontaktu brak... w końcu jak dorwałem delikwenta na miejscu to się wykpił i wyśmiał straszenie policją oraz rzecznikiem praw konsumenckich

ewidentnie trzeba by mu zgotować pozew zbiorowy, bo na dwóch kontach allegro ma prawie 1000 aktywnych negatywów i prawie drugie tyle nutrali

pewnie wszystko rozbije się o policję i rzecznika

przestrzegam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

E tam rzecznik czy policja. Oni nic nie mogą. Idź do prawnika. Chcesz rozwiązać umowę kupna sprzedaży. Do sądu internetowego z tym i w 3 miesiące będzie miał komornika. Pewnie nie pierwszego :)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

Normalnie strać kasę na rozprawę i składaj pozew. Mądrzy są dopóki się nie zacznie grunt palić.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    guuuma

...i prawdopodobnie tak to się zakończy... z tym że w moim przypadku chodzi o ledwo 200zł za ekran, a ludzi dymanych w setkach

gdyby nie to że sam mieszkam w Poznaniu to też rozbiłoby się to o skargę w allegro i wniosek o zwrot kosztów

typowy cwaniaczek, który kręci lody na ludziach którzy mało się znają albo kupują coś za 10zł i w sumie po wszystkim szkoda im czasu na zabawy w donosy i prawników... a dyszka do dyszki...

nie mniej też dałem się złapać, cena dobra i na miejscu, więc wydawałoby się że bezpieczniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ocena: NEGATYWNA

Nazwa użytkownika: kocolela/Tomasz

Link do sklepu: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1jWyf/

Zakupiony towar: LeTV x900 64GB

Opis transakcji:

Zakupiłem telefon u tego użytkownika z racji na zapewnienia o 24 miesięcznej gwarancji z serwisem w Hiszpanii.. Po miesiącu użytkowania w telefonie padła płyta główna (jakieś moje kurna fatum). Po kontakcie z serwisem okazuje się że mój telefon nie podlega usłudze gwarancyjnej realizowanej w Hiszpanii, a ja mam na urządzenie tylko 12 miesięcy gwarancji realizowanej w Chinach. Pokrywam wszystkie koszta związane z wysyłką w obydwie strony (Poczta Polska do Chin +/- 100zł, 38USD na wysyłkę powrotną). Dodatkowo telefon teraz milion lat będzie do Chin jechał i kolejne 2 miliony lat spędzi w serwisie zanim do mnie wróci.. Porażka

Sprzedający się wypiął, nie odpisuje na wiadomości itd. 

Cały adres wszystko mam, ale niestety prawie 450km w jedną stronę także nic nie zrobię.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

Normalnie wysyłaj do Chin. A niestety następnym razem zamawiaj sam śmiało na allieexpres lub na ibuguy.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mzr

Witam.

Czy ktoś z was miał do czynienia ze sklepem Proandroid.pl? http://www.proandroid.pl/

Czytałem trochę nieprzychylnych opinii o tym sklepie jednak na tą chwilę są chyba jedynym sklepem oferującym Note 5 64Gb w wersji C i do tego w dobrej cenie i z FV23% na ,której mi zależy. Podobno zdarzają się im problemy z dostarczeniem sprzętu w limicie czasowym, ba nawet do 2 miesięcy. Inny zarzucają im niekompetencję i słaby kontakt jednak są dostępne opcje zakupu przez PayU ,które oferuje Program ochrony kupujących, więc w razie czego można odzyskać pieniądze. Ale to tylko teoria, a jak jest w praktyce? Korzystał ktoś z tego programu PayU?

Normalnie bym nawet nie zwrócił uwagi na ten sklep ale nigdzie indziej nie ma telefonu ,którego szukam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi