Skocz do zawartości
sebool12

INFO Czarna lista sprzedawców

Rekomendowane odpowiedzi

lopez07

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat sprzedawcy: Karen-Notebook czy można takiemu sprzedawcy zaufać. Mam na oku jedną aukcje Smartfon HTC One X White b/simlocka FV23% (3796457027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. gdzie przesyłkę mógłbym bezpośrednio w jednym z ich oddziałów odebrać w Gdyni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzialajaca od wielu lat firma handlujaca sprzetem komputerowym. Jesli cena odpowiada to bierz smialo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lopez07

2@up Jak tylko uda mi się sprzedać note to tak też uczynie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    babeo
    Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat sprzedawcy: Karen-Notebook czy można takiemu sprzedawcy zaufać. Mam na oku jedną aukcje Smartfon HTC One X White b/simlocka FV23% (3796457027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. gdzie przesyłkę mógłbym bezpośrednio w jednym z ich oddziałów odebrać w Gdyni.

Karen = Komputronik,wiec chyba wszystko jasne :)

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@shiri

Kupowałem kilka lat temu z tego sklepu Samsunga Omnie. Po pewnym czasie zepsuł mi się wyświetlacz. Bez problemu naprawili i zwrócili koszty przesyłki.

@lopez

Z Karen kupowałem laptopa. Cena bardzo przystępna. Towar w następnym dniu u mnie. Żadnych zastrzeżeń

Wysłane z mojego JY-G4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lopez07

Ogólnie dzięki za info ale puki co pozostaję note bo mam wkońcu dobre do niego słuchawki i nie mam na co narzekać w nim. :cool: poza tym już ich oferty za one x nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hah czyli karen to komputronik? Noj kolega za 2600 zamowil y580 (laptop) z i7 i byl straszny dziw ze fakturka z kompuronika

Wysłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja dam wam dobrą radę. Zawsze jak coś kupuję to tylko u osób które mają SAME POZYTYWY!! No i oczywiście więcej jak 10 zakończonych aukcji. Niech was nie kusi cena bo potem dostaje się bubel!!!! Lepiej dać te pare złotych więcej i mieć święty spokój. Pozdrawiam

Taką radę to sobie w buty wsadź. Mam 4 negatywy na allegro, wszystkie wystawione jako zemsta za mój komentarz. To, że piętnuję sprzedawcę za np. naciąganie na kosztach przesyłki, wg Ciebie dyskwalifikuje mnie na allegro i nic już nie sprzedam.

Sorki za mały OT.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ty dostałes zemste, ale jak jakis sprzedawca ma negatywy za sprzedawanie zepsutych zamiast nowych to daje to cos do myslenia

napisane z galaxy s4 po raz drugi

---------- Post dołączono o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

I wiem ze pracownicy wyzej wymienionych oszustów siedza na wszystkich forach i pisza bzdury ze kupili bylo bosko a reklamacja trwala 2 dni i wymienili towar na nowy wolny od wad

napisane z galaxy s4 po raz drugi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi