Skocz do zawartości
sebool12

INFO Czarna lista sprzedawców

Rekomendowane odpowiedzi

Karen = Komputronik,wiec chyba wszystko jasne :)

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Kupiłem u nich ostatnio Xcover 2 i jak to bywa w tym modelu pojawiaja sie problemy z odczytywaniem karty SIM. Byłem przygotowany na myśl, ze ewentualnie poleci do serwisu i tu zaczeły sie schody. W paczce wraz z telefonem przyszedl dowod zakupu ale karta gwarancyjna byla czysciutka. Serwis Samsunga odmowil przyjecia telefonu bez pieczatki sklepu. Pomyslcie, ze nie ma w waszym miescie oddzialu Komputronika i co robicie? Zamiast oddac do serwisu, musicie wysylac na wlasny koszt telefon do innego miasta. W Radomiu gdzie mieszkam na mojej ulicy jest na szczescie serwis a po przeciwnej stronie jakies 50m - sklep Komputronik. Pokazalem dowod zaplaty - oddzial Poznan i wypelnili mi karte gwarancyjna.

Problemem byl tez termin dostawy telefonu. W opisie jest informacja o tym, ze wysylaja w 24h a od otrzymania kasy wyslali w trzecim dniu od zaksiegowania naleznosci -sprawdzilem jak odebralem paczke po nr listu przewozowego. Drugiego dnia wieczorem jak napisalem zapytanie na jakim etapie jest wysylka to odpisali: "Zgodnie z regulaminem". Napisalem wiec prosbe o nr listu przewozowego - cisza. Trzeciego dnia od wplaty, niespodziewanie zjawil sie kurier bez wczesniejszego kontaktu i oczywiscie nie zastał mnie. Nastepnego dnia nikt z komputronika nie odpisal a ja w tym czasie umowilem sie z kurierem na odbior paczki.

Czy polecilibyście takiego sprzedawce? Dostali negatywa za podejscie do klienta.

Edytowane przez widmo82

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIE KUPUJCIE U NICH Informacje o Użytkowniku Antyradary-sklep - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

URSZULA CHUDASZEK

FIRMA HANDLOWA ANDY ELECTRONICS

ulica Łąkowa 9

42-120 Miedźno

USZKODZONY SPRZĘT I ODMAWIAJĄ PRZYJĘCIA WCZEŚNIEJ USTALONEJ PRZESYŁKI ZWROTNEJ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kupujcie nic u tego użytkownika z tablicy o nazwie djmuta504 chciał wymienić się ze mną za Note 3 z jego strony a ja oferowałem mu mojego LG P880 po czym poprosiłem o zdjęcie tego telefonu i wysłał mi to samo zdjęcie które jest umieszczone na tej stronie samsung galaxy note3 ..21 days old - Nagpur - Mobile Phones i na dodatek mówi że tylko wysyłka wchodzi w gre.

Notatka od Moderatora: Lukasz_root
    wykrzyk.png Nikt o zdrowym rozsądku nie wymieni się urządzeniem znacznie lepszym, za coś znacznie gorszego. Jeżeli jednak chce, to wtedy powinniśmy zachować szczególną ostrożność. Druga kwestia, to kupowanie/zamiany na Tablicy, które powinniśmy dokonywać jedynie w formie "face to face", czyli odbiór osobisty.
    Edytowane przez Lukasz_root

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    saint66

Odradzam kupowanie u sprzedającego Justax Gsm ([email protected])dwa razy dostałem ten sam smartfon i tak samo za pierwszym i drugim razem dotarł do mnie niesprawny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja odradzam zakupy w sklepie MEDIA-GLIWICE z Allegro.

Produkty u nich często mają ślady użytkowania, dodatkowo brak gwarancji. Nie wiem skąd je sprowadzają. To pewnie jakieś modele po wystawowe, lub zwroty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

Również odradzam Media Gliwice z Allegro, mega nie uprzejmi, kombinacje na różne sposoby. Przed zakupem N5 z Play, kupowałem od nich. Oczywiście pomijam taką mała błahostkę (wg sprzedawcy)- opis w aukcji dotyczył zakupu wersji europejskiej 32 Gb, a otrzymałem wersje z USA 16 GB. Telefon miał być nie używany, po otwarciu pudełka Nexus był bez naklejonej folii i jedyną rzeczą w pudełku był sam adapter/ przejściówka na nasze gniazdka (nie było ładowarki i oczywiście kabelka usb). Oczywiście zwrot, przepraszali, że mają tyle wysyłek, że się gubią:cii: Na szczęście kasa została szybko zwrócona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Z Media-Gliwice bym uważał. Stosują praktyki wyjmowania akcesoriów z pudełka, o czym było pisane już wiele razy na forum. Czy telefony, które wysyłają, są egzemplarzami używanymi, tego nie mogę stwierdzić, gdyż po prostu nie wiem. Jest znacznie taniej, ale musimy wiedzieć w co się pakujemy - duża szansa, że zestaw będzie wybrakowany, plomby zerwane. Ogólnie nie mamy 100% pewności nowego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na media-gliwice nie mogę złego słowa powiedzieć. Ale to pewnie dlatego, że wszystkich zakupów u nich dokonywałem osobiście. Z tego co mi wiadomo, to jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów na śląsku. Do tego mają dobre ceny jak na sklep. A że mają problemy z ogarnięciem allegro i na nim robią przekręty, to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    saint66

W moim przypadku też nie było problemów z Media-Gliwice .Towar był taki jak zamówiłem nic nie wyjęte z pudełek .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    naasze
    Napisano (edytowane)

Sklep Swiss+tel. Niemal wszystkie pozytywne opinie "przypadkowo" pomiędzy 11 a 14 sierpniem 2013 roku. Dziwne, bo zwykle maja 2-3 opinie miesięcznie , a w kilka dni nagle kilkadziesiąt superpozytywnych.

Podobna sytuacja Outlet GSM - pierwsza połowa września - wysyp pozytywów - a tak - koszmar klientów.

Ja tam nie kupowałem. Nie wystawiam im żadnej opinii - ale poszukuję telefonu - i zacząłem przyglądać się ocenom na porównywarkach - no i można mieć przypuszczenie, graniczące z pewnością, że to spory kit w sklepikach z kilkudziesięcioma czy trochę więcej komentarzami. Idę kupić osobiście do dużego sklepu. 300 zł to różnica nie tak duża by ryzykować to co ludzie potem opisują w komentarzach. O gwarancji zazwyczaj na sprzęt spoza Polski nie wspomnę. Nie warto oszczędzać.

edyta:

przejrzałem jeszcze kilka małych sklepików - kurcze - to jakaś masakra. Nieraz 1-2 komentarze na miesiąc- a tu zbitek 7 superhiper pozytywów w 1 czy dwa dni.

Trzeba czujnym być jak ważka. Pewnie nie wszyscy mali czy początkujący tak robią - ale uważać trzeba bardzo.

Edytowane przez naasze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi