Skocz do zawartości
sebool12

INFO Czarna lista sprzedawców

Rekomendowane odpowiedzi

Ten drugi posiada właśnie 24 miesięczną gwarancję producenta.

A co do obudowy - trochę szkoda, bo tam jest dostępny w kolorze białym, a ja wolałbym w czarnym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    massud

Ja bym dodał do tej listy użytkownika xon24 z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zlamek

Dodałbym do listy pana o nicku Gadżet z olx.pl, zakupiłem u niego 2 telefony 1 z uszkodzonym ekranem drugi miał bootloopa (oba LG F60), oba za 80zł, nie wysłał i zero kontaktu.

Raz odpisał jak mu zagroziłem potem olałem sprawę. nie polecam tego pana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Youras

Witam czy ktoś słyszał może coś na temat MAX GSM? Facet sprzedaje telefony markowe oryginalne. Tylko teraz jest taki myk bo rozmawiałem z nim przed chwilą dosłownie. Na allegro u niego telefon kosztuje 2299 zł. ale chce za niego 1800 zł. i prosi by zrobić przelew na jego konto 1800 zł i następnie tą różnice mu allegro dopłaca. A mi sprzedaje telefon za 1800 zł. Czy ktoś słyszał o takich rzeczach ?

Poniżej aukcja do allegro a i facet ma 12 tyś pozytywnych komentarzy

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s7-32gb-bez-locka-24m-pn-dluga-14-i6330979230.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

Może odebrał pracownik i leci w kulki? Jak Allegro różnicę dopłaca? ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ket.rab

@@Youras Allegro nie może mu dopłacać tylko sprzedawca płaci do Allegro prowizję od telefonu po sprzedaży. Jeśli Kup Teraz wyższa kwota to i prowizja będzie wyższa. Sprzedać za 1800 a prowizję płacić od kwoty 2279 zł to jakiś biznesmen :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Youras

Czyli generalnie jakiś przekręt, no ale dobra czy jeśli mu wyślę 1800 to jest pewność że wyślę mi ten telefon ? Z tą dopłata tak mi tłumaczył, szkoda ze go nie nagrałem.

Edytowane przez Youras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ket.rab

@@Youras ale umówiłeś się na 1800 zł na kupno za pośrednictwem Allegro ( klikasz Kup Teraz za 2279 zł a wpłatę robisz na 1800 zł ) czy "na gębę" - wpłacasz bez jakiegokolwiek potwierdzenia a on może ci wyśle?

Edytowane przez ket.rab

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Youras

@@ket.rab no właśnie ten facet wyraźnie mi tłumaczył żeby zrobić przelew 1800 zł na jego konto bankowe podane na stronie allegro i w tytule przelewu podać numer nicku z allegro i następnie on mi wyśle ten telefon. Mało tego zadałem mu kolejne pytanie, co jeśli zjawiłbym się u Pana w salonie i chciałbym kupić ten telefon. On dalej szedł tą samą drogą że musiałbym zrobić przelew o wartości 1800 zł. np na miejscu a następnie dostane telefon do ręki. Mam jego numer i sami możecie zadzwonić i przekonać się na własnej skórze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Do tego gość kłamie jeśli chodzi o gwarancję. Samsung nie uznaje faktury VAT-marża. To faktura komisowa/pośrednika, a telefon jest niewiadomego pochodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi