Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

anastazyy

Jaka karta pamięci do S4

Rekomendowane odpowiedzi

4.02.2014 kupiłem sobie S4 i od tamtego czasu już większość z 9GB zdążyło mi się zapełnić. Stwierdziłem że czas na kartę pamięci. Chcę by karta nie zwalniała telefonu, pojemność wybrałem 32GB, a max jaki mogę wydać do 150. Co proponujecie w cenie 80-150zł? Ja osobiście skłaniam się ku tej karcie: Samsung 32GB microSDHC Pro 70MB/s + adapter SDHC - Pamięć TransFlash (microSD) - Sklep komputerowy - X-KOM.PL

Pozdrawiam. Dzięki im Voraus

Martin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edoos

Witam poczytaj zanim kupisz. te prędkości osiagnuesz tylko w czytniku w telefonie nawet nie bedzie połowy... Sam nie doczytałem I sie zdziwiłem :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dołożysz parę zł to polecę Ci tą kartę

KARTA MICROSD + ADAPTER 64GB CLASS 10 GOODRAM (3952377973) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dla forum w tym sklepie jest rabat i do tego jak zadzwonisz to możesz po negocjować cenę poza aledrogo, więc nie powinna być dużo więcej niż Twój przedział. A już 64GB

Ps. Też mam zamiar ją kupić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak napisał "edoos" - prędkość nie do osiągnięcia w telefonie więc może nie warto dopłacać do tej 32GB, ewentualnie 64GB Kingstona 140zł, żeby nie przekroczyć podanego budżetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcę kupić kartę, którą kiedyś przełożę do drugiego telefonu :P Mam najbliżej siebie X-Kom i Saturn, więc coś z tych sklepów będę szukał.

W starej Xperii kupiłem tanią kartę pamięci i strasznie laguje, więc teraz jestem bardzo ostrożny.

---------- Post dołączono o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Kupiłem tego Samsunga, póki co nie zauważyłem by telefon zwolnił :)

---------- Post dołączono o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Kupiłem tego Samsunga, póki co nie zauważyłem by telefon zwolnił :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi