Skocz do zawartości
CiZ

Nieskończone przycinanie tapety po aktualizacji Galaxy Trend

Rekomendowane odpowiedzi

CiZ

Witam. Jestem posiadaczem Samsunga Galaxy Trend w sieci Orange. Wszystko jest ok, jestem zadowolony z telefonu.

Niestety, ostatnio wyszła jakaś aktualizacja - zmieniła się ikonka i nazwa jakiejś aplikacji od google - nie pamiętam dokładnie co to było, bo tego nie używałem. Teraz to się nazywa Zdjęcia i ma inną ikonkę.

Niby wszystko po staremu, z tego co wiem ta apka służy do robienia kopii zapasowych zdjęc.

Jednak teraz zmieniło się menu ustawienia tapety/ekranu startowego....

Wcześniej pokazywała się inna ramka, dało się normalnie ustawic, teraz za każdym razem jest "Przycinanie zdjęcia", tworzy się nowy, przecięty obrazek, otwieram więc go i daje znowu ustaw - znowu jest przycinany i tak w kółko...

Dotyczy to zarówno ekranu startowego jak i blokowania, czasami jednak da się zmienic tapety.

Gdy chcę ustawic jakąś tapetę, która jest wbudowana w system - wtedy wyświetlany jest komunikat "nie można zapisac przycietego obrazka" czy coś w tym stylu...

O co chodzi? też tak macie? Czy da się przywrócic jakoś stare ustawianie tapety?

Wersja Androida to 4.0.4 ICS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnę się pod temat.

Dziś zainstalowałem JB, wcześniej od początku miałem GB. Zauważyłem ikonkę Zdjęcia o której mówi CiZ, ale na GB tapetę wciąż ustawiałem tak samo jak wcześniej.

Zainstalowałem sobie właśnie JB. Nie mogę ustawić tapety na kilka ekranów startowych, tak jak miało to miejsce w GB. Gdy wcześniej przewijałem pulpity, przewijała się i tapeta. Teraz na każdym pulpicie jest ten sam jej fragment. Jak to zmienić?

Edit: Przepraszam, myślałem że to ogólny dział, nie Galaxy Trend. I już doczytałem, że opcji przewijania brak...

Edytowane przez Kondziu360

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi