Skocz do zawartości
soon44

Łączenie kontaktów z facebooka z kontaktami w telefonie

Rekomendowane odpowiedzi

soon44

Witam, wiem już było parę tematów o tym ale ja nadal nie mogę zrobić tego na swoim telefonie, przeglądnełem każdy temat o tym i nic z podanych rad nie pomogło mi, a mianowicie jak zrobić aby każdy kontakt miał zdjęcie z facebooka mimo tego że jest inaczej wpisany w telefonie a inaczej na fb. proszę o pomoc i w miarę łopatologiczne wytłumaczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZNALAZŁEM ROZWIĄZANIE :) u mnie działa na 100 % usuń konto facebook z kontaktów jeśli już masz zsynchronizowane.Masz kontakty znajomych i chcesz je połączyć z facebook.Niech nazywają się jak kontakty z facebook kropka w kropkę(nie sprawdzałem czy może być inna nazwa).Dodaj do nich adres e-mail taki jak figuruje w kontaktach na facebook (ten co podali twoi znajomi nie wiem czy to akurat konieczne ale ja dodałem dla pewności) i teraz najgorsze wchodzisz w edycje kontaktu klikasz więcej i masz Adres witryny (niestety musisz podać pełną nazwę konta facebook tej osoby czyli przykład w w w.facebook.com/profile.php?id=100000336667652 i klikasz gotowe.Zrób tak ze wszystkimi kontaktami które masz na facebook.Jest troszkę z tym roboty ale satysfakcja murowana :) Następnie klikasz menu -konta -dodaj konta-facebook-podajesz swoje dane-wybierasz synchronizuj wszystko i po skonczonej synchronizacji masz pełne konto facebook ze zdjęciem i numerem telefonu :):):)Musisz się pomęczyć niestety..

Edytowane przez rafi27996

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    soon44

to już szybciej by było skopiowac zdjecia z fb na telefon i poprzypisywać je do kontaktow ;P chodzi mi o łatwiejszy sposob "połączenia" kontaktow ze zdjeciami ponieważ moj kolega na androidzie 2.2 wystarczyło ze zalogował się na fb i kontakty automatycznie mu się połączyły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli nie ma jakiegoś dobrego programu do tego w markecie to u nas raczej tego nie ma..twój kolega pewnie ma telefon z wyższej półki :)

i chyba to fizycznie nie możliwe by różne kontakty się połączyły muszą mieć jakąś wspólna cześć lub nazwe.....(nazwa.lub email lub strona internetowa)

Edytowane przez rafi27996

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    soon44

a jest jakiś program do powiązania kontaktów ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rzabcio

Przecież standardowo można łączyć kilka kontaktów w jeden... Jeśli imię i nazwisko są takie same to następuje to automatycznie, jeśli nie - edytujemy kontakt, wybieramy "Połącz" ("Join") i odnajdujemy odpowiedni kontakt. Wybór zdjęcia - w już połączonym kontakcie wystarczy tyknąć zdjęcie przykładowo z FB i nakazać książe używać właśnie tej fotki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przecież standardowo można łączyć kilka kontaktów w jeden... Jeśli imię i nazwisko są takie same to następuje to automatycznie, jeśli nie - edytujemy kontakt, wybieramy "Połącz" ("Join") i odnajdujemy odpowiedni kontakt. Wybór zdjęcia - w już połączonym kontakcie wystarczy tyknąć zdjęcie przykładowo z FB i nakazać książe używać właśnie tej fotki.
    Rzeczywiście tak też działa ja to zrobiłem baaardzo długą droga(człowiek się uczy cały czas) poprostu ściągnięte kontakty z facebooka nie można edytować(dopisać do nich cokolwiek) i poszedłem innym tropem ale wniosek ten sam wysnułem muszą mieć wspólną cechę(nazwę lub coś innego)piwko za to dla ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest programik który na to pozwala, pogoogluj tras nie mam jak tego zrobić. Ale sam go uzywalem

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmm, a ja mam problem innego rodzaju. automatyczne łączenie kontaktów powoduje u mnie, że kontakty o imieniu, np. Ania, są łączone w jeden o kilku numerach telefonu. a to różne osoby. co teraz ?? tel. Galaxy S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rzabcio

Na przykład dopisać nazwiska...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi