Skocz do zawartości
Tumelar

Od Froyo do Jelly Bean 4.3

Rekomendowane odpowiedzi

p500

robie jak w tamtym poradniku krok po kroku wgrywam sbf nawet od nowa potem root recovery > potem kernel cm7> potem cm10.1 i wyskakuje blad symlink: some symlinks failed i instalacja przerwana mam tez problem ze jak wybiore inny cm10 to niby sie zainstaluje ale nie mam recovery dotykowego team vin kiszka dalej

ok udalo mi sie ale najgorsze ze nie wiem jak wiem ze mialem recovery jb z cm10 i wgralem cm10.2 ale odchudzony z plikow audio

nie pamietam ile zrobilem wipe ale potem jak edytowalem archiwum z cm 10.2 i wywalilem pliki z dzwiekami by cale archiwum bylo mniejsze instalacja ruszyla i nie wyskakiwalo juz

symlink: some symlinks failed

(Status 7)

Installation Aborted.

takze jak macie taki komunikat to musicie odchudzic te pliki i pojda ale nie wypakowywujcie ich tylko otworzcie przez menager archiwum i usuncie pliki z dzwiekami

Edytowane przez p500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomo_s

Do autora tutoriala:

Po co wyłączasz debugowanie USB po instalacji 2ndInit Recovery? To nie ma żadnego znaczenia, zwłaszcza, że zaraz obecny ROM zastąpisz nowym - niepotrzebna czynność.

Po co dla zaproponowanego ROMu 10.1 instalujesz kernel??? Przecież ten ROM ma już wbudowany uniwersalny kernel, który zastąpi to co przed chwilą wgrałeś - niepotrzebna czynność.

Jakie znaczenie ma umieszczanie paczek w katalogach bądź nie (poza wygodą)? Podkreśliłeś to jakby to było w jakiś sposób istotne, a nie jest.

Po co dwa przyciski głośności? Gdy pojawi się niebieska dioda samo vol- wystarczy aby wejść do recovery.

Edytowane przez tomo_s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TJKV z forum xda napisał, że zrobi skrypt do wipe'a, który będzie oprócz tego wgrywał najnowsze TWRP. Więc cała operacja skróci się do: root -> 2nd init -> skrypt w CWM i po reboocie od razu dowolny CM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

Wrzuci ktoś te linki wszystkie na normalny, działający serwis, a nie najgorszy możliwy box, z którego nie da się pobierać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomo_s

Suchy:

sokool27:

Jest już paczka. Można testować:

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2455749&d=1387100555

Tak więc root -> Sndinit -> powyższa paczka z TWRP 2.6.3.0-> KitKat

Edytowane przez tomo_s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Do autora tutoriala:

Po co wyłączasz debugowanie USB po instalacji 2ndInit Recovery? To nie ma żadnego znaczenia, zwłaszcza, że zaraz obecny ROM zastąpisz nowym - niepotrzebna czynność.

Po co dla zaproponowanego ROMu 10.1 instalujesz kernel??? Przecież ten ROM ma już wbudowany uniwersalny kernel, który zastąpi to co przed chwilą wgrałeś - niepotrzebna czynność.

Jakie znaczenie ma umieszczanie paczek w katalogach bądź nie (poza wygodą)? Podkreśliłeś to jakby to było w jakiś sposób istotne, a nie jest.

Po co dwa przyciski głośności? Gdy pojawi się niebieska dioda samo vol- wystarczy aby wejść do recovery.

Napisałem ten poradnik krok po kroku tak jak ja to zrobiłem, jeśli ty to robisz krócej to proszę bardzo wróć do froyo, napisz swój własny poradnik, w którym kroczek po kroczku ze wszystkimi szczegółami opiszesz wszystko co trzeba zrobić. Ja nie zamierzam teraz wracać do froyo i marnować swój czas na sprawdzanie tego czy to co piszesz to prawda, może napisałem kilka niepotrzebnych rzeczy ale czy zajmą nam one w sumie dłużej niż 1 min "zabawy"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomo_s

Cóż... Po prostu mam wrażenie, że nie do końca rozumiesz co robisz. :-P

Tapnięte Tapatalkiem z mojej Defy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I masz dobre wrażenie ;D Chociaż to nie zmienia faktu, że moja metoda działa.

Edytowane przez Tumelar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq

sokool27:

Jest już paczka. Można testować:

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2455749&d=1387100555

Tak więc root -> Sndinit -> powyższa paczka z TWRP 2.6.3.0-> KitKat

potwierdzam działa, sbf później root, recovery, paczka z TWRP, KitKat (cm11 nightly z 10 grudnia)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zyxoiD

Dobra panowie, mam problem. Za każdym razem jak instaluję CM10.1 lub 10.2 to po instalacji, kiedy widoczne jest logo motoroli zapala się czerwona dioda, logo gaśnie i następuje reset (tak w kółko). Wybaczcie jeżeli jest to jakiś banał, ale naprawdę mam już mętlik w głowie. A, no i działa mi tylko CM9, jednakże tnie.

Edytowane przez zyxoiD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi