Skocz do zawartości
Tumelar

Od Froyo do Jelly Bean 4.3

Rekomendowane odpowiedzi

nie zgadzam się, cm 10.2 muli bardziej niż cm11 oba by quarx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. Mam wygranego CM 10.2 ale chciałbym wrócić do siódemki. Muszę robić coś specjalnego czy tylko full wipe i wgrać froyo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Flesh ROMu i wgrywasz później CM7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

robie wszystko jak jest opisane i w momencie instalowania CM'a (10.1) wysypuje błąd "intallation aborted" i po restarcie zawisa na logu motki, próbowałem kilka razy i cały czas to samo i od nowa muszę powracać do froyo :/

---------- Post dołączono o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

ten oto błąd mam dokładnie

symlink: some symlinks failed

(Status 7)

Installation Aborted.

Ktoś wie co on oznacza ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@karolgt1, według tej strony i mojego doświadczenia musisz zacząć wszystko od nowa, czyli od wgrania .sbf-a ;c

BTW. Odświeżę odrobinę ten tutorial jak będę miał trochę wolnego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Crais

Miałem ten sam problem, siedziałem na 4.4 i chciałem zobaczyć zachwalane wcześniejsze wersje KitKata, bo z najnowszej nie jestem zadowolony. Efekt taki, ze system nie wstał. Więc zmuszony byłem wszystkie kroki od Froyo przejść od początku mam MB525.

Przeszedłem wszystkie kroki według http://forum.android.com.pl/f267/powra-t-do-froyo-po-nieudanym-tuningu-362334/

Następnie próbowałem wgrać CM10. Pół dnia mi zajęło, rozkminienie, że nie będzie to działać. Miałem identyczny komunikat

symlink: some symlinks failed

(Status 7)

Installation Aborted..

Próbowałem różnych wersji Froyo, ale tylko ta z linku powyżej działała. Nie mam fona od nowości, więc nie wiedziałem, ze nie mogę wrócić do Froyo. Istnieje tylko jedna jego wersja (chińska), która by zadziałała. Dlaczego?

Zwykłe Froyo ma tak zwane CG5, ta chińska wersja ma CG6 (tak jak GingerBread) i tylko ona zadziała poprawnie. Nie ma powrotu do CG5. Ale powrót do Froyo jest potrzebny, tylko do uwzględnienia gwarancji (posiada ktoś taką jeszcze dzisiaj? :) ), w innym przypadku o wiele lepszy jest GB.

Po tej informacji, wiedziałem już co robię źle. Wgrałem SBF GB i reszta poszła bez problemu.

Rozpisałem się, ale myślę, że taka rozszerzona informacja przyda się każdemu, z tym samym problemem, aby świadomie "ulepszać" Motke :)

P.S.

Obecnie siedzę na CM10 z 7 marca od Quarxa, ponieważ chodzi ona znacznie szybciej od CM11 i bardzo długo trzyma bateria.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od kiedy Motorola olała naszą Defy pod względem aktualizacji zacząłem używać ROMów. kij z gwarancją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś link działający do tego Romu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Linki działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamięta ktoś co w tej wersji z 30 nie działało i czy odbieranie jest lepsze niż w kitkat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi