Skocz do zawartości
cr3pt

[L7(P700/705)][4.4.2][KOT49H]Unofficial CyanogenMod 11.0 Rom build by Cr3pT

Rekomendowane odpowiedzi

bart00

potwierdzam, jest bardzo stabilnie i mało bugów:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    :) A czego chcesz stabilniejszego? Wersja się nazywa PREALFA bo jak by nie było wczorajszy build i cięzko mi to było nazwać inaczej. Ale jest naprawdę dobrze - w porównaniu do 10.2 chociażby - dla mnie ta prealfa jest jak ostatnia wersja 10.2 - tyle że szybsza

dokładnie już teraz jest niewiele do zarzucenia tej wersji ja już z nią zostaje ;)

Edytowane przez Robert.raziel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zaraz załaduje kolejny UPDATE -> poprawka w kernelu i update do zrodelek CM.

Dodatkowo experymentalnie po zrobieniu backupu odpale też ART i pójdę z kochaną żoną (wszyscy kwiaty jej wisicie za jej cierpliwość do mojej zabawy) na spacer - jak wrócę zapewne ART skończy się odpalać - tłumacząc na polski - odpalenie ART zajmuje naprawdę masakrycznei duzo czasu

co do kwiatów to ciężko, ale jak zarejestruje sie na forum to napewno dostanie piwo :P Pozdrów Szanowną Żonę :) a co do softu, widzę, że aktualizacja faktycznie jest stabilniejsza, bo przy przywracaniu facebooka juz sie nie wysypuje :) cieszy mnie to bardzo ;p jak proace z gpsem ? coś do przodu czy lipton narazie? ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

GPS działa - sprwadzał @pavulon00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakaś rada na brak zasięgu? I czy można jakoś zwiększyć liczbę ekranów na pulpicie?

Wszedłem w Changelog i coś się strasznie wysypało, a dokładniej Launcher3. Ciągle tylko go wywalało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Żeby mieć zasięg wgraj przez CWM baseband v20. Jest w plikotece.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00
    Jest jakaś rada na brak zasięgu? I czy można jakoś zwiększyć liczbę ekranów na pulpicie?

Wszedłem w Changelog i coś się strasznie wysypało, a dokładniej Launcher3. Ciągle tylko go wywalało.

Żeby zwiększyć liczbę ekranów przeciągnij ikonę aplikacji w prawą lub lewą stronę pulpitu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

spróbuj przenieść jakąś ikone na prawą lub lewą stronę a przeniesie sie na dodatkową stronę pulpitu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy można usunąć pasek wyszukiwania, żeby zyskać miejsce na ekranie, tak jak w cm10.2? Nie znalazłem takiej opcji w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

zamroż lub wyłącz "szukaj" i wyszukiwarke google , potem restart

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi