Skocz do zawartości
cr3pt

[L7(P700/705)][4.4.2][KOT49H]Unofficial CyanogenMod 11.0 Rom build by Cr3pT

Rekomendowane odpowiedzi

osx

Na ekranie wpisywania PIN cyfry są ścięte do połowy, screen skacze o 180 stopni. Launcher - faktycznie, do dopracowania. Poza tym, średnio z wydajnością systemu. Nie jestem pewien, czy ilość wolnego RAMu decyduje o sprawności ROMu. Android to Linux, a Linux obchodzi się z pamięcią RAM nieco inaczej, niż Windows, w którym, ważne jest, ile pozostaje wolnego RAMu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na androidzie wolny ram jest zapychany losowymi danymi, trochę to nie logiczne, ale tak jest ;) co do ściętych cyfr ja zmieniłem sobie gęstość ekranu w pliku build.prop, zamiast 240 wpisałem 200 w linijce ro.sf.lcd_density i po problemie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00
    Na ekranie wpisywania PIN cyfry są ścięte do połowy, screen skacze o 180 stopni. Launcher - faktycznie, do dopracowania. Poza tym, średnio z wydajnością systemu. Nie jestem pewien, czy ilość wolnego RAMu decyduje o sprawności ROMu. Android to Linux, a Linux obchodzi się z pamięcią RAM nieco inaczej, niż Windows, w którym, ważne jest, ile pozostaje wolnego RAMu.

Sam sobie odpowiedziałeś na swoje wątpliwości. Ilość wolnego ramu nie świadczy o szybkości systemu. Raczej jego budowa. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    osx

No to czekamy na rozwój wydarzeń. Póki co, na cm10.2 mam 150 - 180 wolnego RAMu i sprawniej, szybciej, płynniej działający system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

no coś ty ; p u mnie cm11 śmiga lepiej i płynniej. przecież każdy w kółko gada że jest zoptymalizowany pod mniejszy ram wiec jak może być gorzej? zrobiłem wszystkie wipe łącznie z sd wewnętrzna i testowałem pierwsze buildy jakie wyszły od cr3pt nawet jak jeszcze audio nie działało i wszystko latało mega szybko a teraz na nowym kernelu to już całkiem torpeda, nawet oc nie mam ustawionego i wszystko jest mega szybkie ;-)

Edytowane przez pavulon00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    osx

@up

Trochę dziwne, że na takich samych fonach mamy różne zachowanie ROMu.

Pewnie z kolejnymi buildami pojawi się powtarzalność wydajności, o jakiej piszesz, na coraz większej liczbie L7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam przejscia z dalvika na art (poki nie bedzie to dopracowane) zamiast szybciej jest wolniej i sypie bledami ;)

+++niech bedzie pochwalony kazdy twórca cutom romów :D +++

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

spokojnie, źródla są świeże, cm jeszcze musi wprowadził sporo zmian , pamietajcie ze to prealfa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie przy podkręconym procku (1150 mhz) przy próbie włączenia aplikacji dialera następuje samoczynny restart. Poza tym nie mam zastrzeżeń. Soft chodzi lepiej niż 10.2

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Wejdz w recovery i wyczyść cache i dalviki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi