Skocz do zawartości
Koniuch

Który Custom/Stock Rom. Liczy się szybkość, brak zwiechy, brak błędów

Rekomendowane odpowiedzi

Alan89

Witajcie, nie chce zakładać nowego tematu, więc pytam tutaj, mam od dziś Xperie P, telefon całkiem ok, jednak soft tam jest JB wersja .100 z pierdołami i animacją startową od T-Mobile, chciałbym wgrać czysty soft, pytanie JAK, i jaki soft chcę by telefon był maksymalnie stabilny, szybki no i żeby bateria najdłużej trzymała.. ktoś poleci coś? Interesuje mnie tylko i wyłącznie sock. NO i proszę o link do jakiejś instrukcji wgrywania czy coś. ;) z góry dziękuję i piwko!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynsz

Witam

Jak sie ma sprawa romów na dzień dzisiejszy? Osobiscie jestem fanem CM tylko pytanko czy jest jakas wersja z dobrze działającym GPSem? Potrzeba mi szybko łapiacego sie fixa (mniej niz 5 minut) i żeby telefon nie gubił lokalizacji nawet w głebokim lesie. Pomoże ktos?

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam pytanie, ale nie musi działać jakoś niesamowicie gps, przede wszystkim zero zawiech i długo trzymająca bateria. W gre wchodzi stock jak i modyfikowany android.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87
    Napisano (edytowane)

Używałem przez kilka dni tego telefonu i musze powiedzieć że po usunięciu większości aplikacji zaczął chodzić znosnie. Zastanawiam się nad wgraniem jakiegoś customa. Mam niestety wersję z Orange z zablokowanym fastbootem.

Moonwalker podobno jest dobry lecz na zmodyfikowanym kernelu. Czy mogę fi wgrać na stocka? Ktoś używał?

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Carbon RC1 ale trzeba mieć odblokowanego bootloadera, i ma dwie wady jakie do tej pory znalazłem, bateria, i brak polskich podpowiedzi gdy piszemy, do tej pory najlepszy ROM jakiego używałem.

Trzeba mieć bootloadera odblokowanego.

Do tego Nova Louncher i działa płynniutko, teraz testuje CLounchera i też super.

Edytowane przez jko.sanok
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

Lipa ten ROM teZ tnie.. jest jakiś co nie tnie?

Wysłane z mojego Xperia P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi