Skocz do zawartości
rumapark

Myphone FUN - gry które wam działają/rozwiązywanie problemów z grami.

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat aby sporządzić listę gier które działają sprawnie na myphone fun. Dodatkowo jeżeli ktoś ma jakiś problem z daną produkcją to tutaj postarajmy się aby rozwiązanie dotyczyło naszego telefoniku.

U mnie wypróbowałem takie produkcje jak:

GTA 3 Full detale (trzeba wyłączyć dynamiczne cienie na początku gry potem po pierwszym save można je włączyć)

Jak widać działa gładko.

gta3.png

MC4 działa sprawnie

MC4.png

Asphalt 7 czasami mam przycięcia.

Asphalt%207.png

NOVA 3 działa sprawnie. (mam wersję 1.0.5 zawsze kopiuje apk przed aktualizacjami i ta wersja najlepiej działa na fun)

Nova3.pngNova3_2.pngNova3_3.png

Dead Trigger 2 ustawienia na high trzeba zmienić ręcznie w menu.

Dead%20Trigger%202%20HIGH.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    motoba

Z tych lepszych to:

Sine mora - grafika animacja dźwięk mnie lekko zszokowały jakością, jest naprawdę łoooooooooo.

post-270028-14255733661371_thumb.jpg

Puzzle quest 2 dla fanów ustaw 3 kolory.

post-270028-14255733661761_thumb.jpg

Dungeon hunter 3 hack'n'slash na arenach.

post-270028-14255733661994_thumb.jpg

Need for speed MW.

post-270028-14255733662225_thumb.jpg

Ogólnie trochę kiepsko się gra na majfonie, bo sterowanie dotykiem i akcelerometrem jest niewygodne i nieprecyzyjne. Przydałby się pad czy klawka

edit

Siema!papa

Zassałem z goglowego magazynu darmową Real racing III. Gra odpaliła i od razu "rzuciła" mnie na tor w jakimś porszaku, wyścig ruszył z lekką zamułą (ale aut naprawdę dużo na ekranie), interaktywnie ustawiłem sterowanie i zacząłem radośnie wymijać przeciwników :oczy: jak tyczki. Po zakończeniu tego wprowadzenia gra przeniosła się do menu i a:/ niestety po wybraniu ligi i wybraniu auta wykopało mnie do pulpitu podczas wczytywania gry. Po kolejnym odpaleniu pojawiły się problemy, lagi, długie wczytywanie w menu i wywala bez komunikatów do pulpitu przed uruchomieniem wyścigu. Reset i czyszczenie nie pomogły, a potem niechcący usunąłem pliki gry :facepalm:hehe 900 MB, a chciałem usunąć tylko ustawienia gry no ale poszło...

Jednakże przez minutę grało się super:PP

Hejka

Zaciągnąłem na mojFana Asfalt VIII: Skoczek obecnie jest to free2play i w kilku słowach podzielę się z wami moimi odczuciami a są bardzo mieszane (z poplątanymi).

Asfalt wygląda super na najniższych detalach, ale dość często przyhacza... Co jeden lub dwa wyścigi wywala z gry, ale gra ładuje się szybko...Wyścigi są fajne, dość trudne, a sterowanie całkiem znośne. Najlepsze w całej grze są looooty, beczki i poślizgi. Fajnie by było jakby połatano tą grę, bo na chwilę obecną częste krasze delikatnie mówiąc irytują.

post-270028-14255734268306_thumb.jpg

Inną grą w którą pogrywam jest Order & Chaos: Duels również free2play od gameloft-u i jest to karcianka. Ta gra często oblega procesor na mojemFonie i raczej na długo pozostanie w pamięci (fona) i nic nie dodaje.:DDD

post-270028-14255734270357_thumb.png

Czejść:E

Dorzucam dwie fajne gierki, obydwie free2play to znaczy cierpliwi mogą grać za darmo:krzeslem::krzeslem::krzeslem:

Gt racing II od Gameloft [1.03 GB] - gra u mnie bardzo stabilna i jest ogólnie baaardzo fajowa, naprawdę warto zaciągnąć ok. gigabajta danych. Moje spostrzerzenia względem FUN-a: u mnie przy ustawieniach grafiki na optimal jest najmniej płynnie tzn. płynność przerywana mocnymi zaciachami, po ustawieniu na maksa jest mniej fps ogółem ale nie ma tylu mocnych zaciachnięć i da się grać jak ktoś lubi ok. 20 fps w wyścigach, ja gram na niskich detalach, gra niestety na niskich bardzo wyraźnie traci na jakości ale jest prawie bez zająknięć, dodatkowo kamera z przedniego zderzaka i mamy coś w stylu Toca Race Driver. Jedna rzecz która jest dość dziwnaaa w tej grze głos pomagiera, narratora, po wygranym wyścigu ten głos brzmi jakby mu kot zdechł :facepalm:

Bardzo dobra gra!..a może jeszcze lepsza:hurra:

post-270028-14255735057536_thumb.png

Juggernaut: Revenge of Sovering od Mail.ru games [371 MB] - kompletnie nie znana mi firma za wschodniej granicy udowadnia po raz nie pierwszy że Rosjanie robią najlepsze turówki, w grze zastosowano mnóstwo ciekawych pomysłów, gra nie wymaga karkołomnych wygibasów z wirtualnym dżojstikiem a jest jednocześnie dość dynamiczna i wymaga szybkości w działaniu (mamy określony czas na ruch), jest dużo ładnie namalowanych obrazków w klimacie fantasy, osobiście mam wrażenie że gra nie jest tak jednostajna jak niektóre turówki, karcianki, jest fabuła i na razie jest fajno.

ocena ...Po kilkudziesięciu minutach grania...wymiata!

post-270028-14255735058429_thumb.jpg

ps. z tym kulfonem z 1 zdjęcia lubiącym jeść mięsko jest przeprawa...skubany ma tego hp

post-270028-14255735057272_thumb.jpg

post-270028-14255735058115_thumb.jpg

Edytowane przez motoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GTA Vice City

Gra działa super. Czasami jest crash. Grę mam ustawioną w następujący sposób (na max też działa ale wtedy czasami zacina i traci na płynności):

Screenshot_2013-12-02-13-54-05.png

Tutaj screeny jak to wygląda: Na telefonie to lepiej wygląda niż na screenie. Zawsze screeny gorzej odwzorowują stan rzeczy ;] Teraz tylko żeby gta sa tak działało ;]

Screenshot_2013-12-02-13-41-46.pngScreenshot_2013-12-02-13-46-29.png

CSR Racing

W google play piszą, że gra zacina i się nie uruchamia. Ja trochę pograłem i gra działa idealnie.

Screenshot_2013-12-01-10-20-01.pngScreenshot_2013-12-01-10-20-33.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    motoba

Rumapark jak u ciebie działa asphalt 8, bo u mnie często wywala do pulpitu (najnowsza wersja)?

Zdrówko!!!...aha i skrobnąłem to majfonie fun.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tdevil

GTA San Andreas

Gra działa całkiem sprawnie, niekiedy są lekkie spadki ale to nie przeszkadza w grze, niekiedy występują krzaki w grze lecz da się to przeżyć. Tutaj jest gameplay z tej gry na fun'ie :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rumapark jak u ciebie działa asphalt 8, bo u mnie często wywala do pulpitu (najnowsza wersja)?

Zdrówko!!!...aha i skrobnąłem to majfonie fun.

Ze swapem działa płynnie.

Co do gta to tez czasem są bugi graficzne ale bardzo rzadko i maks przez sekundę. Gra mi się naprawdę dobrze na funie w GTA sa. Mam ustawienia medium cienie minimum refleksy off odległość rysowania max i rozdzielczość max. Na filmie widzę ze chyba masz odległość rysowania mała.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z MyPhone FUN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tdevil

Grafikę mam ustawioną na : default

Tak jak było tak zostawiłem.

Gra się naprawdę dobrze, lecz gra czasami crashuje.

Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na wywalanie z pulpitu polecam drugi sposób na 1GB ram ponieważ pierwszy sposób na 1GB ram nie pozwala wyłączyć swapa

Edytowane przez rumapark

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tdevil

Tylko problem w tym że podczas robienia root'a itp. tracę gwarancję na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usuwasz roota i gwarancja wraca.

Wysłane z mojego FUN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi