Skocz do zawartości
rumapark

Myphone FUN - gry które wam działają/rozwiązywanie problemów z grami.

Rekomendowane odpowiedzi

motoba

Fpse - emulator sony ps1 jest po prostu genialny. Gierki wyglądają nieźle na funowym ekraniku a przedewszystkim są super wciągające (jak za dawnych lat) i super płynne nawet 60 k/s.

Zdrówko!!!...aha i skrobnąłem to majfonie fun.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka wersja emulatora i bios ? Które gry testowałeś? (pytam o to bo nie każdą da się uruchomić w tych 60 fpsach ;) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    motoba
    Napisano (edytowane)

11.87 emu 1001 b z gier to R4 , colin 2, nfs 2

Edit.

Eeee...jednak najlepiej działa emulator 11.125, bo nawet z muzyką daje rade.

Edytowane przez motoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    motoba
    11.87 emu 1001 b z gier to R4 , colin 2, nfs 2

Edit.

Eeee...jednak najlepiej działa emulator 11.125, bo nawet z muzyką daje rade.

Lol kolejny edit

Po wykonaniu kolejnych testów na różnych wersjach softu (fpse) doszedłem do wniosku że:

Jeżeli chcemy mieć maksymalnie kompatybilną emulację kosztem prędkości emulacji to trzeba użyć jak najnowszego emulatora.

Natomiast jeżeli chcemy mieć maks. płynności i szybkości to trzeba użyć starszej wersji. Obecnie najlepiej oceniam 11.45, emulacja jest tak płynna (np. w gran turismo 2) że aż miło pykać full 60 fps i zero skoków, kosztem problemów w grafikach 2d, zacięciach w muzyce i czasem dłuuugim wgrywaniu. Myślę że w grach wyścigowych zacięcia psujá całkowicie zabawę dlatego jednak warto iść na kompromis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema!papa

Zassałem z goglowego magazynu darmową Real racing III. Gra odpaliła i od razu "rzuciła" mnie na tor w jakimś porszaku, wyścig ruszył z lekką zamułą (ale aut naprawdę dużo na ekranie), interaktywnie ustawiłem sterowanie i zacząłem radośnie wymijać przeciwników :oczy: jak tyczki. Po zakończeniu tego wprowadzenia gra przeniosła się do menu i a:/ niestety po wybraniu ligi i wybraniu auta wykopało mnie do pulpitu podczas wczytywania gry. Po kolejnym odpaleniu pojawiły się problemy, lagi, długie wczytywanie w menu i wywala bez komunikatów do pulpitu przed uruchomieniem wyścigu. Reset i czyszczenie nie pomogły, a potem niechcący usunąłem pliki gry :facepalm:hehe 900 MB, a chciałem usunąć tylko ustawienia gry no ale poszło...

Jednakże przez minutę grało się super:PP

Real Racing 3 działa na moim Fun, i to całkiem znośnie - ale dopieru po ustanowieniu 500MB swapa. Bez tego braknie pamięci i po krótkim czasie się wysypie. Ale wystarczy root przy pomocy Framaroot, a potem dodajemy swap poprzez Simple Root Swap i wszystko śmiga (tzw. 1GB mod). Obie czynności bardzo proste, wystarczy ściągnąć apki i nacisnąć guzik.

Swap będzie zauważalnie spowalniał telefon podczas zwykłej pracy (nawet ustawiony na karcie Sandisk Extreme troszeczę czasem muli), więc lepiej go włączać tylko do grania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra jest płynna z ustawieniami z pierwszego albo drugiego iPada. Można to ustawić aplikacją z marketu.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z MyPhone FUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    motoba

Właśnie kupiłem nową kartę adata premiere cl 10 z uhs i rzeczywiście jest ogromna różnica w grach po zastosowaniu 1gb swap file, wcześniej miałem kartę emtec cl 4 i strasznie muliła ze swapem. Ciekawa sprawa że kartę kupiłem za 57 zł przez sklep internetowy z odbiorem osobistym, a w warszawskich marketach "dla idiotów" i innych ceny prawie dwa razy wyższe za dokładnie ten sam towar!

Gra jest płynna z ustawieniami z pierwszego albo drugiego iPada. Można to ustawić aplikacją z marketu.

Rumapark jaką aplikację masz na myśli?

Edytowane przez motoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj Real Racing 3 Graphics i ustaw grafikę dla ipad 1.1 albo 2. Grafika jest wtedy płynna a tekstury nie są rozmazane. A swap to najwięcej opłaca się 400 MB ustawić. Więcej nie potrzeba.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z MyPhone FUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi