Skocz do zawartości
qubabos

LG G2 ładowarka samochodowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

szukam ładowarki samochodowej do LG G2 i nie wiem co wybrać jako zamiennik do oryginalnego akcesorium :)

posiadałem wraz z nexusem 4 ładowarkę nokia DC-20 i pomimo tego, że telefon ładował się poprawnie nie wiem czy mogę jej użyc wraz z ogniwem li-polymer które jest w LG g2. jeden ze sklepów posiada w ofercie link który niby sugeruje że można nią ładować ten model telefonu :

Oryginalna ładowarka samochodowa DUAL NOKIA DC-20 z USB do LG G2 - MarketGSM

ale nie wiem na ile jest to bezpieczne dla tego ogniwa :/

będę wdzięczny z podpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nexus 4 też ma li-polymerowy akumulator.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam ładowarkę ===> M-LIFE 2x USB 3,1A ( do znalezienie np. na dużym polskim portalu aukcyjnym)

telefon nawet przy uruchomionej automapie ładuje się świetnie. Do drugiego wejścia USB na stałe mam wpiętą kamerkę samochodową. Do tego nie zakłóca mi radia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to teraz pytanie, czy prąd wyjściowy: 2x 1A w nokii DC-20 wystarczy dla G2 czy kupić mocniejszą łądowarkę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s4k3

Do G2 polecałbym ładowarkę z portem 2.1A. Sam z takiej korzystam i szybko ładuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalu

a nie wydaje sie wam ze 3.1A to jesst zbyt mocny prad? ok, naladuje wam super szybko telefon, ale moze wplywac na zywotnosc baterii, ja wolalbym miec taka ladowarke ktorej prad jest podobny do tej sieciowej, wydaje mi sie ze szybkosc ladowania nie powinna miec zadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up dokładnie - 1A to za mało, oryginał ma 1,8A więc kupiłem ustrojstwo na allegro które ma 1 port 1A a drugi 2,1A więc mniej więcej jak fabryczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aphi

Dostępna między innymi na Alledrogo ładowarka samochodowa BlackBerry Premium (ma ona kabel z wtyczką mikro USB oraz zwykłe gniazdo USB ) ładuje prądem 1.8A , czyli takim jak oryginalna ładowarka LG.

Czy ktoś używa tej ładowarki razem z G2?

Chciałbym ją kupić ale, przy cenach zaczynających się poniżej czterdziestu złotych zastanawiam się czy to aby nie podróbki, które mogą załatwić telefon?

Wysyłane z mojego LG-D802 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy podróbka? raczej nie...ja w sklepie za oryginalną samsunga zapłaciłem 29 zł :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalu

ta BlackBerry Premium wyglada bardzo fajnie, takze pod wzgledem pradowym, jedynie co akurat mnie nie pasuje to ten kabel "telefoniczny", ktos takiego uzywa? bo mnie sie wydaje ze jesli wtyk od zapalniczki mam po srodku konsoli, a akurat ja uchwyt mam po lewej stronie kierownicy, to ten kabel bedzie na tyle rozciagniety ze caly czas bedzie "ciagnal" telefon po podlaczeniu, co w przypadku czestego korzystania moze wplynac na "rozruszanie" wejscia USB. A jak mam zwykly prosty kabel to moge go sobie puscic jak chce i luzik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi