Skocz do zawartości
qubabos

LG G2 ładowarka samochodowa

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że będzie działać spokojnie.

Od kilku lat mam ładowarkę HTC 1A i niestety ale z G2 coś zaczyna warjować. Telefon co kilkanaście sekund przestaje się ładować...po ponownym wcisnięciu w gniazdo znów ładuje.Dziwne.

Obecnie przymierzam się do:

ŁADOWARKA SAMOCHODOWA M-LIFE DUAL USB 3,1A 0557 (4354576572) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Powinna na długo wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AWitam niedługo wybieram sie nad morze w poszukiwaniu ładowareczki pod lg g2 zakupiłem ładowarke od samsunga 2A z wejsciem na kabel usb podoła?rok temu jak jechałęm miałęm niestety takie nerwy zakupiłem jakies gó**o za 35 zł i nie nadążała za s3;/ co sądzicie?ŁADOWARKA Samochodowa SAMSUNG 2A GALAXY S2 S3 S4 5 (4410611423) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zakupiłem identyczny model w komisie za 40 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z opisu aukcji wynika ze bez problemu powinna wystarczyć do G2. Natężenie prądu jak najbardziej wystarczające.

Send by Gie tu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opisy opisami pytam ludzi z doswiadczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każda oryginalna będzie dobra byle parametry spełniała. Problem jest z noname. Ładowarek samochodowych od LG nie ma dużo i są mało popularne wiec mała szansa że ktoś Ci odpowie... ale może jednak.

Send by Gie tu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupilem jakis czas temu LG CLA-305, na wyjsciu jest 1A wiec spoko. Zaleta jest kabel sprezynowany, w CLA-400 trzeba niestety nosic kabel USB, albo posiadac drugi. Ja wolalem jednak "sprezynke". Ladowarka wyrabia spokojnie podczas navi w telefonie (GPS + sieć). Dość szybko podładowuje - dla porównania ladowarka sieciowa w LG g2 MINI ma na wyjsciu 0.85A. Także moja samochodowka jest mocniejsza od sieciowki w g2 mini :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatecznie kupiłem i polecam ładowarkę Hama 124313.

Prąd wyjściowy 2000 mA i faktycznie daje radę, a co najważniejsze - jak pisze producent - "ładowanie sterowane procesorem (zabezpieczenie przed przeładowaniem, ładowanie podtrzymujące)" - i to faktycznie działa, telefon ładuje się szybko i nie przegrzewa, a sama ładowarka jest zimna.

Ostatnio w trasie w ciągu 3h ta ładowarka naładowała mi G2 z 18% do 100% przy włączonych non-stop nawigacji, yanosiku, lokalizacji i ekranie.

Co ciekawe, kupiłem dwie takie ładowarki, są identyczne, ale na jednej jest napisane "for Samsung Galaxy S5", a na drugiej "for Samsung Galaxy S4 / Mega".

Jedna uwaga: ładowarka wygląda zupełnie inaczej, niż na fotach w sieciu, które się pokazują po wpisaniu "hama 124313" - jest dużo mniejsza i ładniejsza (jak hama do iPhone) i ma kabel-sprężynkę.

Tak czy inaczej polecam, przyda się do G2, każdego nowszego fona i większości tabletów.

Kupowałem w Komputroniku, gdzie też mają złe foto na stronie. Cena ~60 zł.

pozdro.,

mxw.

Wysłano z D802-PL (4.4.2) za pomocą Tapatalk2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja polecam ładowarkę M Life 3,1A. Była już polecana wcześniej. Ma wszystkie niezbędne zabezpieczenia. Duża moc gwarantuje skuteczne ładowanie wielu urządzeń. Cena jest bardzo atrakcyjna. Urządzenie jest malutkie i ma delikatnie świecącą diodę w kolorze niebieskim, nie razi w oczy w czasie jazdy w nocy. Polecam i liczę że będzie mi dłuuugo służyła :-) bo poprzednia od HTC 1A z G2 już sobie nie radziła.

Send by Gie tu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, ze większość poleca łądowarkę M-LIFE 2x USB 3,1A, macie jakiś link do tego typu ładowarki ale z kablem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem w sklepie stacjonarnym z allegro ale bez kabla. Niestety nie pomogę.

Z tego co widać ładowarka oryginalnie jest bez kabla. Musisz sam oddzielnie sobie sprawić.

Send by Gie tu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi