Skocz do zawartości
enga

Test gry Soccer

Rekomendowane odpowiedzi

enga

Force Close jest też przy grze lokalnej, gdy pokaże się boisko czy tylko w netowej?

Widzę, ze z tymi CM jest straszny problem, już drugi z dwóch błędów to Cyan :\ Niestety nie mam teraz możliwości sprawdzenia tego, postaram się z kumplem co ma CM skontaktować :\

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irhabi

Ok zagrałem więc mam pewne uwagi/propozycje :)

- każdy gracz powinien mieć limit czasowy, który jest pomniejszany w momencie gdy zastanawia się nad swoim ruchem. Inaczej rozgrywka może trwać w nieskończoność.

- ruch przeciwnika nie jest pokazywany na żywo więc ten ostatnio wykonany powinien być jakoś wyróżniony.

EDIT

Pozdrawiam gracza o nicku 'maciek321', z którym to stoczyłem mój pierwszy mecz! Gra wyrównana, widać że już nie jesteś początkującym w tym temacie. Jednak musisz jeszcze trochę poćwiczyć ;) Dzięki za grę! :zdrowko:

Edytowane przez irhabi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enga
    Ok zagrałem więc mam pewne uwagi/propozycje :)

- każdy gracz powinien mieć limit czasowy, który jest pomniejszany w momencie gdy zastanawia się nad swoim ruchem. Inaczej rozgrywka może trwać w nieskończoność.

- ruch przeciwnika nie jest pokazywany na żywo więc ten ostatnio wykonany powinien być jakoś wyróżniony.

Tak, są to ważne rzeczy do zrobienia, postaramy się nad tym popracować [;

Dzięki za wszystkie uwagi :)

Chcę jeszcze dać READY np pod Zieloną słuchawką, to by trochę ułatwiło naciskanie :)

Edytowane przez enga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sado1

Dzięki za grę dla użytkownika squeshy [przepraszam bo pewnie znowu przekręciłem nicka ;/]. Bardzo podobała mi się twoja taktyka ;) jednak jak widać trzeba bardzo uważać ją stosując bo równie dobrze można w ten sposób wykończyć przeciwnika co dostać gola. Jeśli chodzi o działanie aplikacji to w porządku. Sugerowałbym, dla pewności, przeprowadzenie ustawionego meczu którego celem byłoby zarysowanie boiska jak największą ilością kresek, aby sprawdzić stabilność gry bo ostatnim razem chyba właśnie to było przyczyną wywalenia mi się gry [chociaż to było jeszcze na starej wersji].

Gdyby kogoś to interesowało to mam Galaxy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sado1 sqeeswy, ale spoko, nie gniewam sie :P no, niestety stosowanie taktyki defensywnej podczas klepania kodu, to nie jest dobry pomysl :P hehe, jak przyspieszylem robienie ruchow, to odbilo sie na bledach ;) ale gralo sie przyjemnie [; dobrze, ze na Galaxy to wszystko dobrze dziala [; zaraz wejda poprawki do zaznaczania ostatniego ruchu..

@pickerr sorry, za nie robienie ruchow, bylem troche zajety, ale mozesz potwierdzic, ze moja taktyka defensywna przy grze z Toba okazala sie bardzo skuteczna :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enga

To było w starej wersji, zły warunek był w jednym miejscu i dlatego się wywalało. Oczywiście nie wykluczam, że nie ma nadal jakichś błędów :)

Mały update do wersji 0.91a.

CHANGELOG:

- poprawione okno about w CM :P

- pogrubienie ostatniego ruchu

- READY także pod zieloną słuchawką

- troszkę większe przerwy miedzy ruchami przeciwnika w multiplayerze

- kilka małych poprawek:)

img.php?s=5&d=http%3A%2F%2Fwww.mobile.sandsky.eu%2Fdownload%2FSoccer%2FSoccer.apk

http://www.mobile.sandsky.eu/download/Soccer/Soccer.apk

Edytowane przez enga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To moze ja sie znow wypowiem.

Mialem pierwsza wersje gry a teraz mam najnowsza. Powiem ze bylem dosc mocno zaskoczony zmianami. Na + oczywiscie.

Ladnie wygladajace menu. Liczba osob online. Niestety pogrubiona linia do mnie nie przemawia. Powinna byc mozliwosc wylaczenia. Podglad na zywo i czat powinny sie znalezc i to jak najszybciej.

I pozdrawiam Sqeesw'ego. Dzieki za rozegrane meczyki. Niezla taktyka.

Moj nick pawel2

I jak mozna prosic to prosilbym o usuniecie mojego konta o nazwie "pawel" bo zapomnialem hasla a nie chce blokowac nazwy uzytkownika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi