Skocz do zawartości
enga

Test gry Soccer

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, dzieki, fajnie sie gralo (; no i w koncu nick napisany poprawnie :P

Co do Twojej oceny, to dzieki za wskazowki. [; Pogrubiona linia to nasza propozycja na wyroznienie ostatniego ruchu, co mialoby poprawic czytelnosc rozgrywki. Jesli macie jakies inne pomysly, to czujcie sie wolni aby nam je zaproponowac. Podgladu na zywo nie bedzie z powodu oszczednosci pakietow - poza tym potwierdzenia ze strony serwera kazdego ruchu spowolniloby dzialanie gry. Nad chatem bedziemy pracowac..

Twoje konto "pawel" zostalo wyczyszczone ;)

Edytowane przez sqeeswy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. To moze cos w stylu innego koloru ostatniej lini. Np jesli gracz niebieski robil ruch ostatni to linia bylaby np. Blekitna. A najlepiej to byloby dodac w opcjach wybor pokazania ostatniego ruchu. Bo mi nie pasuje pogrubiona linia ale innemu nie bedzie pasowal inny kolor. I jakies staty by sie przydaly. Np gracz taki i taki rozegral tyle i tyle meczy z czego wygral 5 a przegral 3. I ile goli ogolnie strzelil a ile stracil.

Mam nadzieje ze nastepna wersja juz niedlugo.

Pozdraiwam.

Ps. I jakos naokolo boiska jest tak pusto.

Edit:

Wywala mi connection lost. Wchodze daje search game. Tworzy nowa gre. Daje home bo nie chce mi sie czekac i patrzyc tepo w ekranik. Widze ze ktos doszedl. Otwieram gre cisne ready i w tym momenci wywala mnie do glownego menu i wywala napis connection lost. Mialem tak dwa razy w ciagu 2 minut.

I mozna by dodac cos w stylu wyzwan. Pokazuje liste uzytkownikow obecnie w grze i ktorzy nie sa zajeci i wyzywam kogos na pojedynek.

Edytowane przez razor93

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pienio

Pierwszy raz udalo mi sie zagrac :D

Gralem z pawlem2 , i udalo mi sie go pokonac :D

Sama gra jest zajefajna,z tym ze,jeszcze tylko cheat by sie przydal,mozliwosc grania w sieci lokalnej , i dopisek w about nt. testerow xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cheat

Chyba czat.

Udalo ci sie bo tak rozmyslalem jak wyjsc z rogu i przez przypadek pocisnalem strzalke :(

Edit:

Nie moge polaczyc sie z serwerem. "Cannot conncet to server"

Przeinstalowalem i nic nie pomoglo. Grzebiecie cos w serverze czy co?

Ps. A sie dzis napisalem na temat gry ;p

Edytowane przez razor93

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer stoi, mozna juz grac dalej. :)

Teraz czekam na ludzi do pogrania, mozecie byc pewni, ze chociaz jedna osoba dobije do was w przeciagu 5 minut - tylko zminimalizujcie aplikacje, zamiast z niej wychodzic.

Edytowane przez sqeeswy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antman

A kiedy wrzuta na Market? Bo jak narazie to ja jeszcze z nikim nie grałem, bo nigdy nikogo nie ma ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enga

mrówa: nie wiem w sumie kiedy, jest jeszcze sporo do zrobienia, a mamy dużo innych rzeczy na głowie. Chcielibyśmy jak najszybciej... ale zobaczymy jak nam się uda :)

Ja o dziwo bardzo często na kogoś trafiam, codziennie po kilka meczyków gram :) A tak w ogóle to możesz zminimalizować grę i czekać na przeciwnika, bo jak wejdziesz na minute, zobaczysz, że nikogo nie ma i wyjdziesz, a za minute ktoś inny wejdzie to się nie spotkacie i nie zagracie [;

Edytowane przez enga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antman

Ogólnie dzisiaj zagrałem swoje pierwsze 3 rundy wreszcie. Z kims o nicku jm. Wszystkie rundy przegrałem ;P W czwartej rundzie zwiesiło mi program i pokazało force close'a. Byćmoze to przez to, ze odłożyłem na chwilę G1, zeby zeżreć pizze i zdazyl sie zablokowac. Jak go odblokowalem to sekundy na timerze juz nie leciały.

Wiem o tym, ze można zminimalizować program. Ale ja potrafie być podpięty cały dzień i nikogo nie złapać. Moze to po prostu mój fart. Ogólnie wszystko działa gut, poza tym, ze czasem sie kurde wywala bez powodu. Ponadto nawet chwilowy brak zasięgu podczas oczekiwania na użytkownika wywala od razu całą aplikację.

A co do minimalizowania jeszcze - przydałby się jeszcze jakiś dźwięk notyfikacji, bo z tego co mi sie wydaje, teraz jest tylko wibra chyba (ale moze mi sie wydawać ;P).

I tak właściwie - czy jest jakas mozliwość, zeby plansza gry obsługiwała rotację? Bo w sumie mi się np. wygodniej by grało poziomo. Tylko wtedy fajnie by było, zeby wsyztskie komunikaty i GUI wyseitlaly sie tez poziomo.

Edytowane przez antman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enga
    Ogólnie dzisiaj zagrałem swoje pierwsze 3 rundy wreszcie. Z kims o nicku jm. Wszystkie rundy przegrałem ;P W czwartej rundzie zwiesiło mi program i pokazało force close'a. Byćmoze to przez to, ze odłożyłem na chwilę G1, zeby zeżreć pizze i zdazyl sie zablokowac. Jak go odblokowalem to sekundy na timerze juz nie leciały.

Wiem o tym, ze można zminimalizować program. Ale ja potrafie być podpięty cały dzień i nikogo nie złapać. Moze to po prostu mój fart. Ogólnie wszystko działa gut, poza tym, ze czasem sie kurde wywala bez powodu. Ponadto nawet chwilowy brak zasięgu podczas oczekiwania na użytkownika wywala od razu całą aplikację.

A co do minimalizowania jeszcze - przydałby się jeszcze jakiś dźwięk notyfikacji, bo z tego co mi sie wydaje, teraz jest tylko wibra chyba (ale moze mi sie wydawać ;P).

I tak właściwie - czy jest jakas mozliwość, zeby plansza gry obsługiwała rotację? Bo w sumie mi się np. wygodniej by grało poziomo. Tylko wtedy fajnie by było, zeby wsyztskie komunikaty i GUI wyseitlaly sie tez poziomo.

Co do tego FC to będę musiał od ciebie kiedyś Dżi Pierwszego pożyczyć i potestować, bo ty też na tym Cyanie jedziesz (same problemy z nim :P). Grze nie powinno się nic stać po odłożeniu, zablokowaniu itp.

Ciągle staramy się poprawiam błędy, w weekend pewnie przepisze całą klasę gry, może to spowodować jakieś błędy, ale w testach to wyjdzie :P

Notyfikacje będziemy projektować jeszcze, jest do dyspozycji vibra i dzwiek, z możliwości sytuacji jest sporo.

- Twój ruch (jak masz wylaczony ekran / jak siedzisz na czacie / jak grasz).

- Nowy msg na czacie przychodzi (widzisz czat / albo nie)

- wyścia, wejsc graczy, rozpoczęcie gry itp.

Trochę tego będzie, więc musimy to przemysleć :)

Właśnie dodajemy czat. Następne chyba będą statsy no i w końcu to cofanie ruchu trzeba będzie zrobić ( jeszcze nie wiemy kiedy, bo jesteśmy zawaleni robotą trochę:\ )

A co do przekręcania gry na landscape to tez o tym dzisiaj myślałem. Wiem, że byłoby wygodniej jakby się przekręcało, ale nie jest to na razie taka pilna sprawa (i dużo z tym roboty), a jest sporo innych rzeczy do zrobienia jeszcze.

Jakiś update prawdopodobnie będzie w weekend :)

Pozdrawiam [;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to tylko czekac i testowac nastepna wersje. Jak bedzie chat i statsy to juz git bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi