Skocz do zawartości
enga

Test gry Soccer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zawsze mozna caly dzien spedzic przy telefonie' date=' a wzrok tez mamy jeden na cale zycie.[/quote']

dobre, przy telefonie wzrok sie niszczy, a przy monitorze już nie? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem ze gra blokuję możliwość wykonanie ruch z którego nie ma potem wyjścia nie powinno tak być

Czas wykonania ruch powinien być ograniczony bo czasami ludzie nie robią ruch 2-3 minuty

Jestem też za ograniczeniem czasowym na całą rundę,dobra była by możliwość włączenie lub wyłączenie tego przy tworzeni pokoju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enga
    Zauważyłem ze gra blokuję możliwość wykonanie ruch z którego nie ma potem wyjścia nie powinno tak być

Czas wykonania ruch powinien być ograniczony bo czasami ludzie nie robią ruch 2-3 minuty

Jestem też za ograniczeniem czasowym na całą rundę,dobra była by możliwość włączenie lub wyłączenie tego przy tworzeni pokoju

Opcja blokowaniu ruchów do pól z których nie ma wyjścia to nie przypadek, tylko specjalne działanie. Zmniejsza ryzyko tego ze ktoś źle kliknie czy coś w ten deseń. Jeżeli zrobimy opcje cofania ruchów to myślę że będzie to zbędne.

Co do ograniczenia czasu to wiemy że jest to bardzo ważna opcja i chcemy ją dodać jak najszybciej :)

Edytowane przez enga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sado1

Gra dalej żyje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enga

Witam! :)

Gra jak najbardziej żyje, ale z powodu braku czasu (ciężki okres przed świętami na studiach) musieliśmy chwilowo zawiesić prace nad Soccerem na rzecz prac nad innym projektem (terminy gonią). Teraz były święta to trzeba było trochę odpocząć [;

Obecnie trwają testy cofania ruchów, ale musimy jeszcze poprawić błąd z rozłączeniami z serwerem (po jakimś czasie od wygaszenia ekranu).

Chcemy jak najszybciej wrzucić Soccera na market, ale zostało jeszcze kilka rzeczy do poprawienia :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odswiezam temat [;

Nasze poprawki sa juz w ostatnim stadium i w zwiazku z tym przyblizyl sie bardzo termin wydania Soccera na markecie. Mozecie sie go spodziewac na dniach, czyli wlasciwie najpozniej do konca tygodnia, a najwczesniej jutro, w zaleznosci jak pojda nam ostatecznie testy. Wszystkie konta zostana wyczyszczone, wiec bedziecie musieli je zalozyc na nowo.

Dodatkowo aby zainstalowac wersje z marketu musicie najpierw usunac stara, jesli macie ja na telefonie.

Takze badzcie w pogotowiu, wszyscy ktorzy czekacie na wydanie Soccera.

Pamietajcie, ze caly czas bedziemy liczyc na wasze opinie i zgloszenia poprawek, wiec kiedy bedziecie mieli zastrzezenia, napiszcie w tym temacie, badz (lepsza opcja) po wrzucenia na market, uzyjcie przycisku "napisz wiadomosc do programisty". To bedzie dla nas bardzo pomocne.

Kiedy juz gra zostanie wrzucony bedziecie mogli go znalezc przez wyszukanie Soccer Multiplayer w Markecie.

Ponadto umiescimy tutaj barcode z linkiem do marketu, zatem odwiedzcie ten temat co pewien czas w oczekiwaniu na wydanie gry.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antman

Nooo... wreszcie ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i wreszcie wyszedl [;!!

Pod szyldem Mobnetic Studio, ktora to nazwe zapamietajcie, bo na jednym Soccerze nie poprzestaniemy, chcac umilic Wam kozystanie z Androidowych telefonow.

mobnetic.png

za niedlugo bedziecie mogli byc na bierzaco z naszymi programami na Androida wchodzac na strone

www.mobnetic.com

Zatem oto przed panstwem Soccer Multiplayer w wersji 1.0, coz tu wiecej pisac, zamieszczam barlinka do marketu, zebyscie mogli jak najszybciej pobrac go na wasze telefony. Bardzo byloby milo, gdybyscie umiescili tu swoje pierwsze wrazenia i/lub zastrzezenia dotyczace tej pierwszej wersji oficjalnej. Takze zapraszamy do komentowania naszych wysilkow. Mozecie tez dawac swoje propozycje co do rozwoju gry (przeciez na tej wersji napewno nie poprzestaniemy). Zatem ssijcie z kwadracika ile wlezie, a potem zyczymy dobrej rozrywki przy naszej pierwszej grze!!

img.php?s=5&d=market%3A%2F%2Fsearch%3Fq%3Dpname%3Acom.mobnetic.soccer

SOCCER MULTIPLAYER

Edytowane przez sqeeswy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkbest

Gra jest boska! :) Nie grałem w wersję beta, ale wydaje mi się, że ta wersja jest dopracowana. Dobra robota! Tryb online działa super, czat online to też świetny pomysł. Czekamy na więcej! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bimbol

Gralem. Bardzo fajna. Gratuluje pomyslu i realizacji.

@mkbest: chyba z Toba gralem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi