Skocz do zawartości
enga

Test gry Soccer

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za pozytywne komentarze ;) jesli mozecie, to dodajcie troche ocen na markecie, byloby milo [;

gdyby natomiast byl cos nie tak, dajcie od razu znac ;) udanych rozgrywek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkbest
    @mkbest: chyba z Toba gralem :)

Bardzo mi miło :D Oczywiście gra oceniona na 5! Jak nie ma co poprawiać to zawsze można dodać języki, chociażby polski. ;)

Edytowane przez mkbest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pietia

Jestem po kilkunastu partiach, a o to moje uwagi:

- dodać opcje zapobieganiu włączania wygaszacza

- oprócz wibracji przy wykonaniu ruchu przez przeciwnika mógłby być też jakiś dźwięk, sygnał

- dźwięk po zdobyciu gola też mógłby być jakiś z napisem GOOOOAL czy jak kto tam woli

Jeśli chodzi o uwagi to na razie tyle. Natomiast doświadczyłem dziwnej rzeczy, po zakończeniu jednej z gier, program poinformował mnie że jest jakiś czekający gracz i czy chce do niego dołączyć, oczywiście OK i tutaj zonk, kilka pierwszych ruchów wykonał ktoś za mnie, przynajmniej tak to wyglądało, gdy wreszcie udało mi się wykonać ruch osobiście, piłeczka (informująca kogo jest teraz ruch) przełączyła się na przeciwnika, ale czas dalej płynął po mojej stronie, przeciwnik ruchów nie wykonywał, więc po kilkudziesięciu sekundach, gdy czas dalej płynął po mojej stronie zmuszony byłem opuścić grę. Jak do tej pory moja jedyna porażka ;(

Będę grał dalej jak mi coś nowego wpadnie do makóweczki to dam znać.

PS. Gratuluję świetnego pomysłu i wykonania, tak mi się coś wydaję, że ta gra może zrobić furrorę na markecie :)

EDIT:

kolejne pomysły :)

- ranking to chyba rzecz obowiązkowa

- nie wiem jak wygląda sytuacja z bramkami samobójczymi (żal sobie strzelać), ale uważam że powinno być to zablokowane, oczywiście jeżeli już nie jest

Edytowane przez pietia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antman

Jeśli chodzi o uwagi to na razie tyle. Natomiast doświadczyłem dziwnej rzeczy, po zakończeniu jednej z gier, program poinformował mnie że jest jakiś czekający gracz i czy chce do niego dołączyć, oczywiście OK i tutaj zonk, kilka pierwszych ruchów wykonał ktoś za mnie, przynajmniej tak to wyglądało, gdy wreszcie udało mi się wykonać ruch osobiście, piłeczka (informująca kogo jest teraz ruch) przełączyła się na przeciwnika, ale czas dalej płynął po mojej stronie, przeciwnik ruchów nie wykonywał, więc po kilkudziesięciu sekundach, gdy czas dalej płynął po mojej stronie zmuszony byłem opuścić grę. Jak do tej pory moja jedyna porażka ;(

Bład już zgłosiłem do engi. Miałem dzisiaj dokłądnie to samo. Bug pojawia się przy przechodzeniu z opuszczonego przez przeciwnika stołu do innego wolnego, własnie poprzez ten komunikat informujacy. Trzeba narazie klikać, ze sie nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pietia
    Bug pojawia się przy przechodzeniu z opuszczonego przez przeciwnika stołu do innego wolnego, własnie poprzez ten komunikat informujacy. Trzeba narazie klikać, ze sie nie chce.

Kilkakrotnie już tak dołączałem i tylko jeden raz wystąpił ten bug więc nie dzieje się to zawsze, aczkolwiek bug powinien zostać naprawiony/usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antman

OMG. Teraz się troszke wkurzyłem.

Uzbierałem już jakieś 1260punktów. Dołączyłem do kolejnego stołu, patrze - 937punktów. WTF?

Wychodze do tablicy wyników, patrze,a tam Wins:2, Loses: 13. A sekunde wczesniej wygranych miałem tak chyba z 30, a moze i wiecej, juz nie pamietam, no i jedną przegraną.

Robie sobie przerwe od tej gry, bo mnie krew zaleje...

A tak BTW. grałem z jakims 14-letnim kolesiem z Chicago, ktory zapytal czy w Polsce mamy w ogóle coś takiego jak lato i czy u nas zawsze pada snieg ;P

UPDATE:

OMG. Wyłaczyłem grę, właczyłem spowrotem i wróciło do normalności. 1301 punktów, 51 wygranych, 1 przegrana.

Edytowane przez antman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pietia
    A tak BTW. grałem z jakims 14-letnim kolesiem z Chicago, ktory zapytal czy w Polsce mamy w ogóle coś takiego jak lato i czy u nas zawsze pada snieg ;P

Normalnie ręce opadają. Trzeba było mu napisać, że żebyś mógł zagrać w tą grę to musiałeś 3 dni w kolejce stać bo u nas telefon to tylko w urzędach mają i to tylko w większych miastach :)

UPDATE:

OMG. Wyłaczyłem grę, właczyłem spowrotem i wróciło do normalności. 1301 punktów, 51 wygranych, 1 przegrana.

Też mi się to przydarza, rozłączenie i ponowne połączenie naprawia problem.

1296 punktów, 47 wins, 2 loses

Idę spać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enga

Dzięki za wszystkie uwagi :)

Ten opisany przez Was bug (z brakiem strzałek) zostanie zbadany i postaramy się go jak najszybciej poprawić [;

Co do statsów to pobierane z serwera są tylko przy połączeniu na serwer, dalej są liczone lokalnie na telefonie. Telefon liczy swoje i serwer swoje, żeby mniej danych przesyłać. Musiał się więc jakiś błąd zrobić w liczeniu. Przy ponownym połączeniu jest synchronizacja statystyk, które policzył serwer, więc wtedy są dobre. W każdym razie też postaramy się wykryć skąd taki błąd się wziął. Dzięki za info :)

Antman, pogadamy jeszcze o tych statach bo mam kilka pytań [;

Edit:

Co do polskiego języka to jest on już praktycznie gotowy.

Co do zablokowania bramek samobójczych to pomyślimy, bo jest to jakby nie było spore ograniczenie - niektórzy mówili, że blokada pójścia w miejsca z których nie ma wyjścia to już ogromne ograniczenie :)

Ogólnie jest jeszcze trochę do poprawienia, chcemy aby grało się naprawdę przyjemnie, a wiadomo, jak denerwujące potrafią być bugi :)

Edytowane przez enga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    magru

nie mam tego w markecie:/ nie wiem co jest, jakieś apk mozna dostać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enga

No właśnie coś z tym marketem jest skopane, niektórzy widzą niektórzy nie...

EDIT:

Zmieniłem coś i już powinno być wszystko ok:) zapraszam na market [;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi