Skocz do zawartości
K.M.Bak

N7000XXLT9 [JB 4.1.2 Oficjalny] [XEO]

Rekomendowane odpowiedzi

Problem rozwiazany, zmiana kabla usb na inny pomoglo:) wgralem PhilZ i jest ok. I jeszcze jedno pytanie mam duzo smieci w pamieci wewnetrznej czy przywrocenie ustawien fabrycznych wyczysci wszystko? czy pozniej trzeba samemu ja sformatowac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

Przy przywracaniu ustawień fabrycznych masz opcję formatu pamięci. Po zaznaczeniu tej opcji masz pamięć czystą. Warto wcześniej zrobić backup ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Na wstępie chciałem zaznaczyć że jestem w telefonach, modowaniu , itd. straszną ciotą, ale postanowiłem się trochę pobawić moją N7000. Zaktualizowałem ROM do XXLT9 i chcę wrzucić PhilZ-cwm6-XXLT9-ORA-5.11.2-signed.zip . Jednak mam pytanie , czy dobrze rozumiem że po zainstalowaniu w.w. imprezy mam zamianę kernela z oryginalnego na jakiś nowy dający mi automatycznie root'a i CWM6 w pakiecie ? Czy będę sobie mógł po wgraniu tego PhilZ wgrać np. CanyogenModa i nie będę miał żadnych żółtych trojkątów , ani nabijanego licznika ?

I mam jeszcze jedno pytanie co jak będe np. musiał wysłać telefon na gwarancję, a będę miał kernela od PhilZ ? Da się go przywrócić na nominalnego ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

dobrze rozumujesz. Pamiętaj jedno -zdejmując Roota tracisz gwarancję. Dopóki jesteś w stanie włączyć telefon, możesz roota "założyc spowrotem" (np przed oddaniem do serwisu). Czytaj, czytaj, czytaj (zwałszcza tutoriale), a po jakimś czasie się "odciocisz".

I na początku 3 razy sprawdzaj czy własciwie postępujesz (DOKŁADNIE zgodnie z instrukcją)... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    0xff

Witam.

1) Mam telefon z brick bugiem. Czy to ma jeszcze jakieś znaczenie. Czy problem został rozwiązany. Czego ewentualnie nie robić przy falshowaniu żeby nie uceglić? Chciał bym sprawdzić cyanogenmod przez instalator, i w razie czego móc wrócić na LT9.

2) Czy ten ROM zawiera ostatnią aktualizację która była dostępna przez OTA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam jedno pytanie. Przy wgrywaniu oficjalnego oprogramowania ma znaczenie jaką wersję mam obecnie?

Posiadam Note'a brandowanego z Plusa z Androidem 4.0.4

Wersje: N7000XXLRI

PHONE: N7000XXLRB

CSC: N7000PLSLP3

Build info: Wed Jul 11 19:41:13 KST 2012

Chciałbym się pozbyć brandowanego romu i zaktualizować do najnowszej wersji. Plus wspiera tylko do 4.0.4 :/ Który plik najlepiej wgrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mistan

Wgraj ten 3 plikowy LC1:

Hotfile.com: Hébergement de fichiers par un clic: N7000XXLC1_N7000OXALC1_OXA.zip

Z poniższego poradnika wykonaj pkt. 8 i 9

http://forum.android.com.pl/f435/zdejmowanie-branda-z-telefona-w-wszystkich-operatora-w-151332/

W ten sposób masz telefon wyczyszczony i zdebrandowany.

Teraz wgrywasz N7000XXLT9.

Jeżeli chcesz ROT to na koniec wgrywasz jeszcze kernel o którym mowa w poście 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Prosze o przeniesienie jeżeli zły dział.

Nadszedł czas, że serwery hotfile padły wiec bardzo prosze o reup stock romu xeo 4.1.2 sprawa jest dość pilna ponieważ w tą sobote oddaję note na gwarancję a w danym momencie mam wgrany cm 4.4.

Notatka od Moderatora: GRIZZLY1
    wykrzyk.png Przeniosłem do tematu z takowym romem. O reup pytaj w temacie o danym romie.
    Edytowane przez GRIZZLY1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziękuje ! jestem mega wdzięczny ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi