Skocz do zawartości
drovid

Folie ochronne/szkła dla naszych Z1 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

A to wszystko będzie idealnie ;)

trzymka!

michał z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3jn

Folia Matte na Z1 Zamówiona Mam Nadzieje że nie bd łapać rysek i nie bd problemu z powietrzem pod folia:) ale dziwi mnie jedno ;) folia zamówiona w poniędziałek a wczoraj dostałem meila ze wysłano folie z dniem 20.11.13 czyli dopiero dziś wysłano nie wczoraj?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drovid

No cóż nie jestes jedynym klientem do obsłużenia.

Poza tym nie łudziłbym sie że sie nie porysuje z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3jn

Wiadomo z czasem:-) w grudniu kupie solid jak by co byle nie porywala mi się folia ta fabryczna

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono 21-11-13 o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano 20-11-13 o 17:09 ----------

Dziś Doszła Do Mnie Folia matte :) Po 10 minutowym Zabiegu Ustawianie foli. włoski kurz itp. folia wkoncu siedzi ;) ekran nie traci kolorów jest przyjemny w dotyku minimalnie boki troszkę wystaje jeszcze keran ale tego prawie nie widać. W Grudniu zamawiam solid Na zapas:) ogólnie super łatwy montaż i dust Fix jest mega przydatne!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z czystym sumieniem mogę polecić http://allegro.pl/nillkin-folia-szklo-przod-tyl-sony-xperia-z1-l39h-i3719816636.html

Folia na tył jest licha ale mam etui Krussela a szyba na przód super, na Xperii Z miałem Spigena Glass T ale na Z1 jeszcze nie ma, a Nillkin jest świetną alternatywą dużo tańszy (spigen kosztował 150zł) a też jest to szyba, fajne w niej jest to że jest delikatnie zaokrąglona na brzegach więc nie wystaje z takim wyraźnym skokiem jak to było w przypadku Spigena, mniej się palcuje i praktycznie nie rysuje, ekran mniej łapie refleksy więc jest czytelniejszy, a czułość pozostała bez zmian po naklejeniu na fabryczną folie. Kasa wydana raz, a dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

moment, moment..

Folia na tył jest licha
    Kasa wydana raz, a dobrze.

:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drovid

Nakleiłes to na fabryczna folie? W jakim celu? Może jeszcze przyklej kilka sztuk będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego by nie? Fabryczna szybko się rysuje, a jej ściągnięcie może skończyć się utratą gwarancji no i ona też czemuś służy. Kolejna folia, która się nie rysuje, nie szkodzi niczemu, dotyk wciąż jest super, a przy ew. sprzedaży ściągasz obie i masz telefon jak nowy = sprzedajesz za wyższą cene niż styrane sztuki z allegro = profit :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnięcie oryginalnej folii nie wiążę się z utratą gwarancji!

Naklejenie dobrej jakości folii na tą oryginalną nie pogarsza dotyku, ani jakości wyświetlanych kolorów. Ja ją nakleiłem bo ta fabryczna się szybko rysuje a po za tym ściągnięcie jej wiąże się z utratą ładnego loga Sony... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drovid

Nie wiem o czym piszecie, ale ja miałem w pudełku dodatkową folie na wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi