Skocz do zawartości
drovid

Folie ochronne/szkła dla naszych Z1 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj do mnie dotarła folia 3mk na przód i na tył w wersji solid dopasowanie idealne nawet bardzo ładnie się nałożyło. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak kolega wyzej po raz kolejny polecam 3mk solid - dopasowana idealnie, praktycznie niewidoczna i udalo sie załozyc za pierwszym razem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyżej folia 3MK, ale ja założyłem ROCK na przód o tył, niewielkie odstępy od ramki telefonu, założona za pierwszym razem bez trudu, stawia niewielki opór przy przeciąganiu po ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz
    Z czystym sumieniem mogę polecić http://allegro.pl/nillkin-folia-szklo-przod-tyl-sony-xperia-z1-l39h-i3719816636.html

Folia na tył jest licha ale mam etui Krussela a szyba na przód super, na Xperii Z miałem Spigena Glass T ale na Z1 jeszcze nie ma, a Nillkin jest świetną alternatywą dużo tańszy (spigen kosztował 150zł) a też jest to szyba, fajne w niej jest to że jest delikatnie zaokrąglona na brzegach więc nie wystaje z takim wyraźnym skokiem jak to było w przypadku Spigena, mniej się palcuje i praktycznie nie rysuje, ekran mniej łapie refleksy więc jest czytelniejszy, a czułość pozostała bez zmian po naklejeniu na fabryczną folie. Kasa wydana raz, a dobrze.

Powiem tak, założyłem to szkiełko i jestem MEGA ZADOWOLONY :-)

Nareszcie czuję że mam szkło na telefonie a nie jakiś tandetny plastik, a takie wrażenie miałem zawsze po dotykaniu folii na ekranie.

Masz u mnie piwko.

tapnięte z zetjedynki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam 3mk ROCK - idealna w dotyku i pomimo większej grubości ekran reaguje doskonale. Po dwóch miesiącach użytkowania nie mam żadnej ryski. Do tego firma bardzo profesjonalna - od razu zareagowali na uwagi z tego forum i przysłali mi kurierem poprawioną wersję foli do z1. Teraz Polska :)

wysłane z sony xperia z1 przez tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Powiem tak, założyłem to szkiełko i jestem MEGA ZADOWOLONY :-)

Nareszcie czuję że mam szkło na telefonie a nie jakiś tandetny plastik, a takie wrażenie miałem zawsze po dotykaniu folii na ekranie.

Masz u mnie piwko.

tapnięte z zetjedynki

Czy ktoś jeszcze posiada tą folie szkło NILLKIN'a ? Jeszcze jakieś opinie pozytywne lub negatywne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam pytanko, która szybka NILLKIN jest na przód i tył Xperi Z1 L39 czy L39H...??

Bo L39 kosztuje 70zl a L39H 60zl ........ chodzi mi o komplet przod i tyl

Już mam L39H jest na przód i tył :). Mozna prosić o fotki jak to wygląda na fonie i czy nie pogarsza sie jakosc ekranu czyli kolorow. I czy się palcuje czy nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3jn

A ja mam. Inne pytanie kto poleci jakieś fajne ściereczki nasączone do czyszczenia telefonu tylko nie chce odpowiedzi typu umyj pod kranem...

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drovid

Może takie dedykowane do czyszczenia okularów, soczewek itp.

Ewentualnie pod kranem...:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3jn

Tak ale zależy mi żeby smug nie było a.są różne firmy dobrze.by było jakieś sprawdzone :-P

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi