Skocz do zawartości
drovid

Folie ochronne/szkła dla naszych Z1 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

ct65

Korzystam ok pół roku z 3mk na przód i tył, nie narzekam - telefon noszony w pokrowcu, zero rys na wyświetlaczu i obudowie. Na forum były spekulacje czy to szkło czy folia - większość mówiła i udowadniała że to drugie. Ja po przesiadce z folii z xperii sp (też od 3mk) czułem zdecydowaną poprawę i komfort użytkowania. Do dziś jedynym minusem jaki mogę dać, to fakt, że strasznie się palcuje. Ostatnio upadł mi tel z ok 1,5m wyświetlaczem na kafelki...chwila niepewności, wstrzymanie oddechu przy podnoszeniu i bach, wszystko całe, nie obite itp. ale fakt, w znaczącej mierze upadek na siebie przejął pokrowiec. Gdyby nie on, miałbym problem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

Notatka od Moderatora: patrikos23
    wykrzyk.png Wszystkie tematy dotyczące folii/szkieł dla xperii z1 zostały połączone w jeden wspólny wątek. Od teraz w tym temacie proszę pisać o tym akcesorium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

chciałbym podzielić się z wami moimi wrażeniami z użytkowania 3mk flexible glass, muszę powiedzieć, że jestem zawiedziony produktem. Na tylnej szybce pojawił już się pajączek po niespełna tygodniu użytkowania a telefon dodatkowo nosze w ochronnym etui, drugą rzeczą jest fakt że szkło rysuje się szybciej od fabrycznej foli przynajmniej takie mam odczucia, ostre krawędzie nie przyjemne w dotyku, palcuje się tak samo jak folia a do tego jest magnesem na wszelkiego rodzaju kurze i paprochy niestety nie polecam

Edytowane przez Piotrah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktos poleci dobre szkło? To co kupuje odkleja sie w lewym gornym rogu po mieciacu

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Za taką cenę nie dostaniesz szkła, a jedynie folie, więc sam sobie odpowiedz czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli w sumie jest to tylko marketingowy chwyt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Za taką cenę nie dostaniesz szkła, a jedynie folie, więc sam sobie odpowiedz czy warto.

Chyba nie doceniasz chińczyków :D

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jock3r

Kupiłem identyczne szkła na aliexpress za 6zł. :D W sumie nie mam porównania do czegoś lepszego, ale palcuje się cholernie.. Przykleja się łatwo, jest idealnie docięte na przód i na tył i to tyle chyba z zalet. Folia którą dostałem wcześniej z casem za 10zł mniej się tłuściła jak to szkło. :P Ale jak za 6zł i nie całe 2 tygodnie czekania całkiem spoko, za prawie 2 dychy nie warto. :) Lepiej za 3mk się rozejrzeć czy czymś podobnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, a czy macie jakiś sposób na ściągnięcie tej fabrycznej folii? Chcę założyć na moją Z1 szkło, ale do tego muszę ściągnąć folię i mi nie idzie(kiepskie paznokcie chyba..), może jest jakiś haczyk na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi