Skocz do zawartości
behemot26

Brak programów po instalacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam mały nurtujacy mnie problem, a mianowicie znalazłem pod managerem plików, kilka programów nie widocznych w menu głównym, co więcej, kilka programow zassanych,z marketu pozostaje niewidocznych pomimo informacji o pomyslnej instalacji? Dla przykładu ściągnięty przeze mnie liquid phisycs pod managerem plikow jest widoczny i ma się dobrze, jednak za nic w świecie nie mogę go uruchomić, bo w menu głównym po prostu nie istnieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może chodzi o to , że niektóre programy są widoczne z pulpitu ---> dodaj widget i nie ma ich na standardowej liście, bo nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten program to tapeta, oczywiste jest, że nie powinna zajmować miejsca w i tak przeładowanym menu. Znajdziesz ten program w aktywnych tapetach, przy okazji podziel się ile telefon działał na baterii z włączoną tą tapetą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście gapnalem sie że to tapeta i gdzie sie znajduje (po fakcie zgrywam mądrego) ale oprócz tego zaginęła mi jakaś normalna apkikacja,zaciagnieta z marketu,musze sobie tyljo przypomniec jaka, jednak na dzień dzisiejszy takie wyjaśnienie mi wystarcza, jak doszperam co to bylo to dam znac. Oczywiście zrobie test baterii na tej tapecie i przekaże ile trzyma.

Edit:Obawiam się że to jednak trochę potrwa bo właśnie padł mi głośnik. :)

Edytowane przez behemot26

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x