Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
wiciury

Instalacja MODEMU 3G

Rekomendowane odpowiedzi

jeden woli żonę inny teściową :)

to osobiste odczucia

ja miałem w rękach wiele różnych tabletek

chińskie które ostatnio oglądałem naprawdę zrobiły wrażenie

http://allegro.pl/tablet-android-v2-1-goclever-t73-nowosc-okazja-fv-i1450482672.html

http://allegro.pl/tablet-android-v2-2-goclever-t70-nowosc-okazja-fv-i1450482849.html

http://allegro.pl/tablet-android-v2-1-goclever-i101-1ghz-10-okazja-i1450483115.html

oglądałem też swoje archosy wewnątrz i wiem że w środku były te same chińskie rączki które robią cały ten szum tabletowy

tam w środku naprawdę wygląda to dużo gorzej niż na zewnątrz :)

mimo wszystko oczywiście że wolę Archosa od chińczyka no name

uważam że to dobry produkt który oczywiście może być jeszcze lepszy :) dobry soft mógłby znacznie poprawić wrażenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deco

A ja bym wolał abyscie trzymali sie tematu i powiedzieli jak zainstalowac modem

a nie pieprzenie o du**e marynie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja bym wolał abyscie trzymali sie tematu i powiedzieli jak zainstalowac modem

a nie pieprzenie o du**e marynie

No jak nerwowo ;) or razu...

W wersji 0.7 Uruk Droida bedzie czesc pracy Nenadra wbudowana. Nie wiem jeszcze na ile bedzie to bezobslugowe - ciagle czekam na nowe skrypty i opis - ale powinno byc dosc proste (o ile modem jest kompatybilny).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te sprzeciki sa o tyle ciekawe ze wystepuja w duzych sieciach i mozna miec nadzieje na jakas namiastke gwarancji.

Ciekawy jest ten pierwszy model t73, wedlug opisu na aukcji ma pojemnosciowy ekran, Coprawda juz w necie jesli podaja spec tego modelu widnieje "oporowy" i komu tu wierzyc., Szkoda tylko ze andek 2.1 a tansza wersja na oporowym ma juz 2.2, Mozesz napisac cos wiecej o tej marce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też znalazłem niedawno że Goclever znalazł dystrubucję

to pozytywny objaw i obiecujący

Sprzęty które ja oglądałem były z tych aukcji które podałem i człowiek ma je we wrocławiu

tam właśnie go odwiedziłem

sprzęty miały na "gwarancji" napisane że "door to door" i adres serwisowy w PL

kolejny plus

co do jakości i możliwości to miałem nie tak dużo czasu jakbym chciał

wszystkie 3 oglądałem ze 20 min

ale wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenia

nie mogę tu autorytatywnie napisać że są warte swojej ceny bo po prostu za krótko je miałem w rękach

mimo to daję DUŻEGO +

pierwsze wrażenie mega pozytywne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Panowie czy macie wiedze- jak spowodować aby archos widział modem np. huawei 1750 i zaciągnął z niego Internet (od operatora gsm) w przysłowiowym polu? Co trzeba wgrać?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich czy ktoś pomoże ,zakupiłem archosa 101 8gb ,podłączałem modem z orange i mój tablet go nie widział co mam zrobić aby mobilnie mieć internet,w domu z sieci wifi chodzi super.proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Odświerzę temat. Co prawda mam Archos 70IT ale udało mi się postawić na nim modem Huawei. Uruk droid po wpisaniu komendy lsusb wyświetla ładnie nazwę modemu. Jak teraz uruchomić połączenie.?

Edytowane przez niuniek24w

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi