Skocz do zawartości
bartekwt

Bateria - Problemy, pytania, opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośne baterii w Xperia M, bo na google w porównaniach wszędzie piszą że bateria w M'ce jest nie wymienna, a tutaj podczas sprawdzania czy wersja AAA czy AAB widać ewidentnie że baterię można bez problemu wyciągnąć. To jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niewymienialna bateria- gdzieś ty się takich głupot naczytał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na żadnym z portali nie jest napisane że "bateria w M'ce jest nie wymienna", skąd ty te głupoty wziąłeś :szok:

Bateria jest normalnie wymienna co nawet na Forum można wyraźnie odczytać i zapamiętaj sobie ten szczegół ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jakiś błąd jest którym się nie sugeruj..jako posiadacz tłumaczę ci, że bateria jest wymienna i nie ma żadnego problemu z jej wyjęciem.

PS. Mam nadzieje że w najbliższym czasie będzie w końcu dostępny jakiś zamiennik firmowy o pojemności 2000mAh +...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem jeszcze takie info na innym portalu, nie pamiętaj już gdzie no i na allegro nie znalazłem żadnej baterii dlatego miałem małe wątpliwości. Za kilka dni sam będę takowym posiadaczem ^^. Dzięki wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To życzę udanego zakupu i bez awaryjnej pracy "emki" ;)

Polecam się na przyszłość :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majmaj

Hej co do baterii - to Dzis o 21 będzie równo 3 dzień na jednym ładowaniu.

teraz mam 36% bateri :D chyba jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja albo zbyt dużo jej używam, albo jeszcze z baterią coś jest nie tak bo mam po 12 h 11% co nie mogę nazwać dobrym wynikiem...

Jasność ekranu na 0%, a z wykresu okazuje się że ekran jje 43% z całości zużycia baterii...

Sent from my C1905 using Tapatalk

Edit: telefon posiadam od 5go grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam taki sam problem jak osoba przede mną , nagle z dnia na dzień telefon zaczał wariować , zostawiłem telefon na noc pod ładowarką z poziomem 40% rano sie okazuje ze telefon ma 17% po 5 minutach użytku z nadal podłaczona ładowarka miał juz ich 3% , probowałem na roznych oryginalnych ładowarkach Sony ponieważ mam ich kilka i wszedzie to samo , boje sie ze cos z płytą głowna bo w te gwaracje i cały darmowy serwis to nie wieże i najczesciej i tak wina klijenta , telefon ma odblokowany bootloader miałem juz na nim custom kernela ale powrociłem do stocka i było nadal dobrze , dopiero od pewnego czasu mam ten problem . Ratujcie bo ten telefon juz mnie tak zdenerwował ze miałem chec wyrzucic go za okno albo sprzedac za śmieszne pieniadze i dołożyć do używanego samsunga s3 czy cos w tym stylu. Telefon jest nowy ma niecały miesiac ... I od 3 dni nie moge nawet dobrze go używać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi