Skocz do zawartości
bartekwt

Bateria - Problemy, pytania, opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

als3n

Skoro nie wchodzi w deep sleep to nie wiem, czy ponowny flash byłby potrzebny... ale spróbować chyba warto. Nic nie masz w takim wypadku do stracenia, jedynie do zyskania. Jak to nie poskutkuje, to wtedy oddałbym na gwarancję na Twoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam jedno pytanie, czy jak ładujecie fona to wyświetla wam na pasku nawigacyjnym informację, że jest bateria naładowana w 100% albo jakiś inny komunikat? Wiem, że pokazuje to dioda, ale jak mi pokazuje 100% baterii (dioda zielona jest oczywiście) a wystarczy ze włączę tylko przeglądarkę internetową (nie mówię tutaj oczywiście tylko o przeglądarce ale i przy innych aplikacjach tak mam) to od razu po włączeniu danej aplikacji spada procent baterii na 97-95%... Ogólnie trzyma chyba nieźle, tzn. mniej więcej 1,5-2 dni (oczywiście zależy od użytkowania = tryb stamina włączony i na noc tryb samolotowy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    als3n

Żadnego powiadomienia nie dostaję o naładowaniu baterii w 100%. Z tego co chyba wiem, to dioda zmienia kolor na zielony przy 90%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja mam jedno pytanie, czy jak ładujecie fona to wyświetla wam na pasku nawigacyjnym informację, że jest bateria naładowana w 100% albo jakiś inny komunikat? Wiem, że pokazuje to dioda, ale jak mi pokazuje 100% baterii (dioda zielona jest oczywiście) a wystarczy ze włączę tylko przeglądarkę internetową (nie mówię tutaj oczywiście tylko o przeglądarce ale i przy innych aplikacjach tak mam) to od razu po włączeniu danej aplikacji spada procent baterii na 97-95%... Ogólnie trzyma chyba nieźle, tzn. mniej więcej 1,5-2 dni (oczywiście zależy od użytkowania = tryb stamina włączony i na noc tryb samolotowy)

Ja mam takie powiadomienie ze bateria w 100% naładowana i żeby kabel odłączyć.

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    homyk

Pomyślałem, że zrobię mały update sytuacji. Zresetowałem tel do ustawień fabrycznych i... nic się nie zmieniło - dalej telefon ledwo trzymał 1 dzień na baterii. Miałem już oddawać go na gwarancję, ale nie miałem czasu. Po jakimś czasie od wgrania świeżego systemu zaczął znowu trzymać tak jak wcześniej sam z siebie. Nie wgrywałem żadnych programów, po prostu nagle coś się przestawiło i zaczął działać normalnie O.o Testuje teraz jak będzie wyglądać to na androidzie 4.3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qrak25

u mnie po aktualizacji bateria spada bardzo szybko, od 7 do 15 spada nieraz do 40% nawet, ale tylko kiedy jestem w pracy i jest tam gorszy zasięg, w cpu spy pokazuje że większość czasu pracuje na 384 mhz i trochę mniej na deep sleep, natomiast w domu trzyma dobrze, rano odłączyłem od ładowarki ok. 10 i jeszcze mam 93%, cały czas chodzi wifi, a deep sleep to większość czasu pracy procesora z tego co zauważyłem, więc myślę że wszystko ok, a pożeranie baterii w robocie to wina słabego zasięgu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon mam stosunkowo niedługo, bateria, przy średnim użytkowaniu (trochę Internetu, muzyki i odwiedzania mojego Quahog, IM+ w trybie push) potrafi wytrzymać dwa dni, ale - jako że zawsze wolę mieć baterii więcej - profilaktycznie ładuję telefon nocą. Nie jest to zły wynik, zwłaszcza że moim poprzednim smartfonem była Xperia x10 mini pro, która potrafiła się rozładować podczas drogi powrotnej do domu, czyli w przeciągu 7-8 godzin :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po update do 4.3 mam straszne problemy z baterią. Schodzi strasznie szybko, nie wiem co jest powodem... Dzisiaj w nocy doszło nawet do tego że podłączyłam tel wyłączony pod ładowarkę i nie ładował się w ogóle. Zżarło baterię do 0. Teraz niby się ładuje, ale powyżej 10% pójść nie chce.... w BatteryCalibratorze wartość ciągle waha się ok. 3650-3660 mV. Próbowałam na innej ładowarce, nie idzie w ogóle, przez USB niby ładuje ale też jakby chciał a nie mógł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgraj od nowa system i zrób wipy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z chęcią bym to zrobiła, ale przy 10% baterii się boję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi