Skocz do zawartości
panjanusz

Gdzie kupić czarnego s-view cover?

Rekomendowane odpowiedzi

klin
    Jeśli macie "zaprzyjaźniony" sklep który robi zakupy w Action to jest jeszcze 13 sztuk czarnych do wzięcia - cena 107 netto bodajże także nasze "sieciowe" sklepy mają niezłą marżę

już nie 107 a 112,5 netto co daje 138,38 brutto plus koszty wysyłki (około 12 netto czyli około 14,76 brutto) co daje 153,14 za s view cover bez ładowania - na allegro sprzedawane od 162 zł brutto z wysyłką - dużej różnicy nie macie jeżeli chodzi o allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak się sprawuje s view cover podczas robienia zdjęć- czy mocno przeszkadza przy wykonywaniu fotki jedną ręką?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Mi trochę przeszkadza przy robieniu zdjęć, nie ma jak wygodnie uchwycić telefon. Można S-View odwrócić na drugą stronę, ale nieco przysłania obiektyw. Jak chcesz pstryknąć szybkie fotki, to możesz aparat uruchomić w okienku S-View, wtedy jednak zdjęcia wychodzą kwadratowe i w mniejszej rozdzielczości.

Edytowane przez Movement

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. Czy w takim razie jest inna obudowa do Note 3 lepsza czy mimo tej niedogodności warto kupić s view covera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to najlepsze etui, ale koniecznie z ładowaniem indukcyjnym. A więc do ceny s-view indukcyjnego musisz dokupić podkładkę indukcyjną. Na drugim miejscu po s-view stawiam zwykłe wsuwki, niestety dla Note 3 wciąż brak oficjalnej, a jest o tyle lepsza od innych, że posiada otwory na głośnik i mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam białe etui S-View z indukcją, tylna klapka jest trochę grubsza i sztywniejsza od S-view bez indukcji. Przylega idealnie do ekranu. Jedyny mankament białej wersji to bardzo brudzi się na rogach i kantach od samego noszenia w kieszeni.... bardzo irytujące.

To prawda. Moje białe upaprało się od jeansów (wrangler) po 1 dniu !!!:facepalm:

Kupione w euro. Zareklamowałem następnego dnia. Po 14 dniach odpisali, że to od użytkowania ... (no fakt, ale po JEDNYM dniu ??? za 199.99 :mur: ). Napisali też, że wysyłają do ekspertyzy. Po tygodniu wrócił. Opinia? Faktycznie się wytarło, ale przecież działa i reklamacja bezzasadna ... Poprosiłem o tą "ekspertyzę" (reklamacja do reklamacji). Cisza przez 2.5 tyg. Dzisiaj - zwrot kasy z uwagi na przekroczenie terminu reklamacji.

Konkluzja ?

Biały jest do luftu, a walczyć o swoje trzeba. Wystarczy trochę uporu :)

Teraz tylko znaleźć sklep, w którym będą wszystkie kolory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak zmienić kolor okienka view cover. Po pierwszym założeniu pyta o wybór koloru, a jeżeli chcemy zmienić potem ponownie?

Edit:

Juz wiem. Ustawienia / ekran blokady

Edytowane przez Goompie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mam pytanko do posiadaczy s-view z indukcją - czy widzicie tam możliwość wykonania precyzyjnego otworu, tak by używać smyczy? Czy uważacie, że materiał jest dostatecznie wytrzymały, żeby gdzieś na załamaniu zrobić otwór pod smycz? Proszę o sugestie i opinie.

PS. I jeszcze jedno - czy s-view z indukcją różni się od tego bez indukcji w kwestii gabarytów? Jest większe, grubsze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m_glod

Tak jest grubsze przez grubsza klapka baterii

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi