Skocz do zawartości
panjanusz

Gdzie kupić czarnego s-view cover?

Rekomendowane odpowiedzi

@sebastan miejsce na smycz by się znalazło, plastik jest gruby i mocny. Tylko czy to dobry pomysł nosić takiego klocka na smyczy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie tylę noszę na smyczy, co przyczepiam krótką smyczkę, która w wielu sytuacjach daje mi pewność chwytu. Czy to wyjmuję, czy jadę rowerem, czy też 1000 innych sytuacji. Przedkładam przez dłoń i wiem, że nie wypadnie.Tak więc o takie zastosowanie mi chodzi, a pytałem, bo nie chcę zamawiać w ciemno. Twierdzisz, że jest gruby i solidny i to już dobra wieść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super, dzięki. Bez problemu to zrobię. Nawet teraz widzę różnicę w grubości indukcji. Muszę pomyśleć, czy mi to potrzebne, czy kupić zwykły s-view, ale wiem, ze dziurkę zrobię tak czy siak. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kris

Tylko smyczka niewiele da, bo jeśli smyczka będzie przyczepiona do covera, a telefon zacznie lecieć na ziemię, to jest duża szansa, że smyczka z coverem (tj. klapka do baterii) zostaną w ręku, a telefon bez klapki baterii poleci na ziemię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

W tym s-view coverze z indukcją telefon trzyma się tak mocno, że sztuką jest go w ogóle wyjąć, kto ma ten wie, że trzeba naprawdę dużo siły. Musiałby spaść z dużej wysokości na długiej smyczy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiecie czy będzie działać cewka indukcyjna w połączeniu z s-view? I czy da się to połączyć tak aby zachować pełną funkcjonalność s-view?

Wysłane z mojego SM-N9005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się. Będzie działać albo cewka albo s-view, był o tym temat na XDA. Jedynie oryginalny S-View z indukcją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kris

Szybkie pytanie - czy kupiłem oryginalny S View Cover?

Mój poprzedni cover ze Sferis miał duży napis S View Cover z przodu opakowania jak na zdjęciu.

pol_pl_Etui-FlipCover-S-View-Samsung-N9000-Galaxy-Note-3-EF-CN900BBEGWW-Czarny-5904094_1.jpg

Natomiast obecne etui z allegro (ponoć oryginalne) ma takie wygląd jak na zdjęciach poniżej. Czemu nie ma z przodu napisu S View Cover na opakowaniu?

ps. nie odrywałem jeszcze naklejki z ekranu, ale po założeniu na telefon i zbliżeniu przedniej pokrywki do ekranu widać, że pojawia sie kwadratowe okienko czyli pod tym względem działa, pytanie tylko czy na pewno to jest oryginał, a nie działająca podróbka.

s_view_cover_allegro_1.jpg

s_view_cover_allegro_2.jpg

s_view_cover_allegro_3.jpg

s_view_cover_allegro_4.jpg

s_view_cover_allegro_5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

ten pierwszy jest oryginał a z tym drugim jeszcze się nie spotkałem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi