Skocz do zawartości
panjanusz

Gdzie kupić czarnego s-view cover?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie, czy czas ładowania indukcyjnego jest taki sam jak z ładowarki z kablem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje oko jest tak trzykrotnie dłuższy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

Gdzie najtaniej w chwili obecnej można kupić czarnego oryginalnego s-viewa?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samsung Brand Store;)

ceneo.pl:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja upolowałem oryginalne na allegro za 119 zł :D Jestem zadowolony puki co...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Jak najbardziej będzie działał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No chyba zadziala w taki sposob ze zakryje ekran. Aktywne okienko nie ruszy na bank.

Nie wiem czy są różne oryginały ale mój jest na 100% taki jak trzeba i opisze różnice:

1. Napis na przedniej klapce mam tłoczony a nie malowany na biało (malowanie to domena chinskich podrobek)

2. Może to kwestia perspektywy ale mam wrażenie, że mam mniejsze okienko. Ewentualnie tylko dali dużą naklejke i mi się wydaje.

edit: Po analizie kilku aukcji widze napewno, że oryginał ma mniejsze okienko. Do tego zauważyłem pewną prawidłowość. Wszystkie pokrowce które są raczej oryginalne mają taką naklejke:

post-48507-14255738219651_thumb.jpg

Podróbki mają na naklejce więcej informacji.

3. Testowałem czy przykładając sam przód zadziala aktywne okienko. Nie działa. Oryginał ma z tyłu takie piny których tu nie ma na zdjęciach. To jakiś chip który jest niezbędny do działania tego okienka więc dlatego twierdze, że nie zadziała. Bez tego to tylko zwykła podróbka.

4. Wszystkie oryginały jakie widziałem mają łączenie przodu z tyłem na całej długości a ten ma braki na górze i na dole. Pozatym ma strasznie zaokrąglone rogi - zwłaszcza te po stronie łączenia.

Moim zdaniem to chińska PODRÓBA :)

A podkreśleniem tego faktu są te wyszukane rysiki dodawane w gratisie. Normalnie kwintesencja chińskich rysików z gumkami na końcu.

Na obronę sprzedawacy dodam to, że na aukcji nie zostało użyte słowo Oryginał :)

A tu są zdjęcia z oryginału:

post-48507-1425573821722_thumb.jpg

post-48507-14255738217507_thumb.jpg

post-48507-14255738217727_thumb.jpg

A odpowiadając na pytanie w temacie:

Stuprocentowy oryginał jest tutaj http://tablica.pl/oferta/oryginalny-pokrowiec-s-view-note-3-czarny-s-view-ID4kLLz.html

Edytowane przez sirmarianoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kupuj tego etui bo jakość wykonania to jakaś tragedia w porównaniu do oryginalnego s-view. Wykonany jest z materiału podobnego do s-view z SGS4, taki śliski nieprzyjemny materiał, a nie miła w dotyka a'la skóra. Koleżanka z pracy użytkuje to coś i wizualnie niszczy to telefon. Dołóż lepiej drugie tyle i kup oryginał, a nie szukaj jakiś chińskich tandetnych s-view coverów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprecyzuj o którym linku piszesz bo teraz wychodzi, że o moim. A jest on w 100% oryginalny i nie z Chin bo robią je w Wietnamie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi