Skocz do zawartości
Rzeźnia

ROM CyanogenMod 11.0 | Android 4.4 KitKat [NIEOFICJALNY] [13 LISTOPAD]

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to jest, ale zauwazylem ze GPS działa mi w nawigacji jak zrobię taki myk, ze wlacze nawigację, w pisze cel podroży i naciskami w nawigacji "jedź do" i wtedy nawigacja informuje mnie żebym włączył GPS, tak tez robię i wszystko mi działa za każdym razem. Wiec GPS działa, tylko jakoś trzeba sposobem.

Wysłane z mojego HTC Sensation przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kris, rzuć tu linkiem jakims do romu, bo ten z 1-szej strony na xda nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, ale tam tych stron trochę jest. Tak jak by nie mógł poprawić linku na pierwszej stronie. Dzięki za link ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wygraniu romu z linku wyżej GPS działa ok, ale telefon lubi czasami się zrestartować, tak jak i miałem to na wcześniejszym cm 11. Macie tak?

Wysłane z mojego Sensation przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o mnie to jedynym kitkatem jakiego używałem dłużej niż 1 dzień to był rom: SlimKat LINK

Próbowałem jeszcze CarbonRom, ale tam jest skopany plik startowy i w ogóle jest problem z uruchomieniem telefonu. Po wgraniu innego romu i tak telefon się nie uruchomi do póki nie wgra się samemu pliku startowego pochodzącego od odpowiedniego romu.

CM11 tak na prawdę miałem chwilę na telefonie, po czym go wywaliłem. Jakoś mi nie leży ten rom. Wyjątkiem jest CM 10.2 na którym działałem sporo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jaki rom polecacie, nie rozkraczający się? sprawdziłem parę cm 11 i wszystko było by ok, bo wszystko co potrzebne działa, tylko żeby się nie restartowały. A może to tylko u mnie się restartują.

Edytowane przez banyy1988

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja teraz siedzę na ViperS 5.2.1. Aplikacje działają bez problemu, nie restartuje się. Można usunąć przy instalacji SenseUI i wtedy masz czystego androida. Jedyna rzecz którą odstaje od CM 11 jest android 4.1.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzialam dalej na cm 11 , wersji którą polecił KrisPOD i te moje restartu związane są chyba ze złą kalibracją baterii. ROM działa świetnie przy codziennym urzywaniu, tylko jest problemik że nie mogę exportować kontaktów na pamięć, po prostu nic się nie dzieje. Mam takie pytanie na marginesie, bo nie wiem gdzie je zadać. Używam tapatalk i chciałbym żeby strony np. Forum android znalezione przez google otwierał się domyślnie w tapatalk, a tak nie jest. Otwiera mi się na przeglądarce z informacja ze mogę pobrać tapatalk, albo kontynuować przeglądanie na przeglądarce.

Wysłane z mojego Sensation przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi