Skocz do zawartości
Rzeźnia

ROM CyanogenMod 11.0 | Android 4.4 KitKat [NIEOFICJALNY] [13 LISTOPAD]

Rekomendowane odpowiedzi

Może wejdź w ustawienia, aplikacje, wybierz przeglądarkę, i znajdź opcję Wyczyść domyślne. Zrób tak samo z tapatalkiem. Wtedy przy kliknięciu w link strony powinno wyskoczyć czym chcesz otwierać tego typu rzeczy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pomogło. Ale kalibracja baterii pomogła, telefon się nie restartuję. Więc nie było to winą romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to zrobiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kalibracji baterii dokonałem przy użyciu apki "battery calibration" z google play. I jak miałem wczesniej problemy ze mi się sam telefon wyłączał nawet przy 50% baterii. Restarty. Tak teraz jest ok. A wiec pierwszy dobrze działający kit kat na sensation z jakim się spotkałem. Widzę że jest też aktualna aktualizacja, która może poprawia błąd z exportwm kontaktów.

Edytowane przez banyy1988

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystałem przez 2 tygodnie ze slimkata bez żadnych problemów. Jedyna drobnostka to malutkie wszystko jest statusbar...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam mały problem z zainstalowaniem tego ROMu... Podczas instalacji pojawia się error

"E:Error in /sdcard/cm-11-20141015-UNOFICIAL-pyramid.zip"

"Status 0)"

Próbowałem już wiele sposobów i nie mogę dojść do tego co robię nie tak... A może ktoś również mial taki poblem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AS0

Próbowałeś pobrać ROM jeszcze raz? Sprawdzałeś sumy kontrolne po pobraniu czy się zgadzają?

Jakie recovery? Spróbuj zaktualizować do najnowszej wersji, najlepiej 4EXT Recovery.

Możesz najprościej zaktualizować przez aplikację 4EXT Recovery Updater, którą pobierasz i instalujesz na telefonie.

CM11 wymaga chyba najnowszej możliwej (nawet oznaczonej jako wersja testowa) wersji recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może masz s-on i wyłączoną opcje smartflash? Też miałem kiedyś ten błąd przy CM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I czy przypadkiem nie chcesz wgrac na sensation xl? bo czytałem gdzieś ze tak się robi na xl.

Wysłane z mojego Sensation przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono 26-10-14 o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano 25-10-14 o 19:52 ----------

Jak by ktoś miał możliwości i chęci , to przydało by się zalozyc oddzielny temat dla romu który podal krisPOD. Bo ten ROM cm 11 chyba juz nie jest rozwijany, a tam ten Ivan dalej prowadzi prace nad romem.

Mam ciągle problem z exportem kontaktów, czy to na sim, czy pamięć sd. Może ma ktoś jakieś rady?? zainstalował ktoś jeszczse ten rom od https://drive.google.com/folderview?id=0ByQSZtXbeaVpQzFuS2NCRkdZU1E#list ?? Może to tylko u mnie coś nie tak? Może ktoś to sprawdzić u siebie?

Ok, znalazłem rozwiązanie exportu kontaktow. Export nie działa przez aplikacje "telefon", ale przez apkę "osoby" wszystko się exportuje.

Wysłane z mojego Sensation przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez banyy1988

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi