Skocz do zawartości
Rzeźnia

ROM CyanogenMod 11.0 | Android 4.4 KitKat [NIEOFICJALNY] [13 LISTOPAD]

Rekomendowane odpowiedzi

Cm 11 na karnelu 3.0 z 6.6.14, po tym co zaobserwowalem u siebie, to tak: 1) kontakty telefonow lubia co jakis czas zniknac i trzeba przywracac z kopii. Jest to w roznych odstepach czasu. 2) zauwazylem rzadkie, bo rzadkie, ale jednak restarty. 3) wystepuje czasami cos takiego, ze nie mozna wejsc do zadnej aplikacji, bo wyskakuje ze zostala zatrzymana, ale to tez bardzo rzadko. Wtedy trzeba zrestartowac fona. Ogolnie nie jest to uciazliwe, co opisalem, bo nie wystepuje jakos strasznie czesto. Najbardziej wkurzajace jest jak te kontakty gina i musze przywracac z kopii. Dobrze ze ja mam na karcie. To tyle z tego co zauwazylem osobiscie.

Wysłane z mojego HTC Sensation przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez banyy1988

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używałem cm 11 od sultanxda z maja i nie było takich problemów tylko drenaż baterii był trochę za durzy dlatego wróciłem do viperasa

Wysłane z mojego HTCSensation przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po drobnych problemach po ostatniej aktualizacji ViperSa wrzuciłem na dzień CMa. Nie wytrzymałem dłużej, wygląd czystego Andka mnie odstrasza, nie ma jak nakładka i udogodnienia dostarczane z Venom Tweaks. :D Motywy CMa nie wiele pomagają. A, i jak ktoś chce launcher Blinkfeed dla CMów to można tutaj podejrzeć jak to wygląda i pobrać, niestety nie ma widżetów typowych dla HTC. Na XDA wątek został zablokowany, w sumie nie wiem czemu.

Wolę ViperSa 5, miła dla oka nakładka, lepsze działanie na baterii, wydajność według mnie wcale nie gorsza, brak w zasadzie błędów. Na większym numerku wersji Andka mi nie zależy. ;)

Edytowane przez SZOPENRAPU
    Dodałem link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przy wgrywaniu od nowa Vipera przed wczoraj wziąłem desense. Blinkfeed bardziej mi się podobał w 5.1.0, ale i tak za mało polskich portali to obsługuje. Jeśli masz CM i brakuje Ci tweaksów od Venom to pobierz Instalator Xposed, a potem moduł GravityBox. Bardzo fajna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, na tym to właśnie się w większości opiera. Ale i tak pewnie zdążę zmienić smartfona niż będzie z jakiegoś powodu konieczność przejścia z ROMu z Sense na CM, pomimo tego, że ekipa wkrótce/za niedługo porzuci nasze Sensationy.

W 5.1.0 podobało mi się przewijanie stronami, ale sam podgląd nie był doskonały, wszystkie screeny były na górze. Do ostatniego BlinkFeed można dodawać swoje źródła za pomocą Blink RSS. Oczywiście nie jest to idealne rozwiązanie, bo np. nie są widoczne ze wszystkimi źródłami tylko trzeba się przełączać, oraz występuje problem kompatybilności podglądu treści.

Zobaczymy jeszcze jak będą się CMy rozwijać.

No i dodałem link do poprzedniego posta, zapomniałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiscie nie lubie nakladek typu od HTC i takich tam klonow. Zauwazylem ze takie nakladki podchodza tym co jako pierwszy android mieli htc. Kumpel ma lg g 2 i nakladka od lg, o zgrozo jak dla mnie. Menu jakies przelaczniczki itd. Smiesznie to dla mnie wyglada i nie profesjonalnie. Tak samo jak htc. Ja mam czystego, przejzystego andka z next luncherem 3D shell kit kat i jest elegancja.

---------- Post dołączono o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Ja używałem cm 11 od sultanxda z maja i nie było takich problemów tylko drenaż baterii był trochę za durzy dlatego wróciłem do viperasa

Wysłane z mojego HTCSensation przy użyciu Tapatalka

kolego ile go uzywales?? bo te problemy potrafia nie wystepowac i z dobry tydzien, dwa i nagle bum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tydzień i jakby nie bateria to bym na pewno dłużej użytkował to chyba była wersja z pierwszej połowy maja,

nie używam multum aplikacji, tylko parę potrzebnych mi na co dzień nie więcej niż 15, więc może dlatego rom się nie wysypywał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja praktycznie nie mam aplikacji. Akurat szczesliwy tydzien trafiles.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widocznie tak :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luke26

Witam!

Pytania są poniekąd do tego tematu: Która obecnie wersja CM lub nieoficjalnego Androida 4.4 jest najbardziej stabilna dla HTC Sensation XE ? Jak w najprostszy sposób wgrać ten system ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi