Skocz do zawartości
Rzeźnia

ROM CyanogenMod 11.0 | Android 4.4 KitKat [NIEOFICJALNY] [13 LISTOPAD]

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisalem wyzej, tez jestem na wersji z 01.07 i narazie jest ok. Tyle ze dwa dni temu musielem kontakty przywracac, ale narazie jest ok. Zobaczymy z uplywem czasu, czy nic sie nie rozkraczy.

Wysłane z mojego HTC Sensation przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy, a jeszcze jedna taka sprawa. Od kad korzystam z romu od sultana, czyli bedzie jakies, ja wiem... 4miesiace, to mam problem z gps. A mianowicie tak: na fonie mam aplikacje mapamap i po jej wlaczeniu i wlaczeniu lokalizacji i przelaczeniu jej na gps i gsm, bo jak nie korzystam z gps, to jest tylko lokalizacja po gsm z wiadomych wzgledow. Noi po wlaczeniu odbiornika gps nawet przed odpaleniem mapamap, program lokalizuje satelity, ale.... Moze to trwac wiecznosc, bo po wejsciu w ustawienia w mapamap jest mozliwosc podgladu jakie satelity mam nad glowa i ich zasieg, to ich tam nie ma! Tak jakby odbiornik gps sie wylaczal, tyle ze jednak nie jest wylaczony, bo w ustawieniach androida jest zaznaczone na lokalizuj przez gps i gsm. Wtedy robie taki myk ze przelanczam w czasie jak pracuje mapamap na lokalizuj przez gsm i wracam na lokalizuj przez gsm i gps i wtedy zalapuje w programie lapanie fixa. Tyle ze lubi sie to powtorzyc nawet w trakcie prowadzeniai musze myk powtarzac. Macie na to jakas rade?? Ogolnie po ostatniej aktualizacji, w romie mi nie wywala o nieoczekiwanym zamknieciu aplikacji, ale kontakty z ksiazki znikaja nadal.

Wysłane z mojego HTC Sensation przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa u was nagrywanie filmów w najnowszej wersji?

@

Still working on camcorder. try todays nightly, i didnt have time to compile both builds but I made some changes that might fix it

Doczytałem w poście na xda

Edytowane przez Pietrii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    byyskup

przez jakie recovery trzeba wgrać tego rooma ?, bo poprzez 4eXT v1.0.0.6 RC1 nie idzie, bo wyskakuje jakiś błąd, jedynie co udało mi się zainstalować to Sense 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierz najnowsze rocovery jakie jest. Wejdz w 4EXT i tam masz opcje uaktualnienia. Ja mam 2.4.6b i wszystko wgrywam. Pamietaj co jakis czas uaktualniac recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś powiedzieć co zrobić w tym ROMie aby działał GPS ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może ktoś powiedzieć co zrobić w tym ROMie aby działał GPS ? :)

A korzystasz z tego romu? U Ciebie też występują problemy z gps? Ja u siebie kombinuje po włączeniu mapamap w ustawieniach programu. Wpisuje trase i jak szuka mi satelit, to włączam i wyłączam gps i za ktoryms razem łapie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta wczoraj go wgrałem ale ogólnie GPS nie działa - używam SportTracker i nie chce załapać.

Ogólnie fajny ROM ale chyba wrócę na MIUI - tam o tyle jest fajnie, że wszystko pasuje do siebie i fajnie wygląda no ale za to nie ma takiego czyściocha jakim jest CM :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi