Skocz do zawartości
czarny95

Bateria HTC Hero - jaką polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zauważyłem że w moim HTC Hero bateria trzyma bardzo krótko. Czy ktoś mi może dać link z DOBRĄ baterią na allegro. Przeglądałem sam, ale nie wiem którą wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam: HTC BA S380 ORYGINALNA BATERIA DO HTC HERO (1448170666) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Dlatego że to oryginał, a jak wiadomo oryginalne = dobre.

Ew. możesz spróbować zrobić wipe baterii i pousuwać appsy które ostatnio instalowałeś, bo któraś może Ci ciągnąć baterie cały czas. Najłatwiej przywróć ustawienia fabryczne, i zobaczysz czy to bateria, czy apps.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Też mam od niedawna problemy z baterią... poziom naładowania zaczął się zmniejszać w zastraszającym tempie - zmieniłem ROM, zrobiłem wipe baterii i nie widzę poprawy. Wczoraj nawet z 53% spadło do 15% w jakąś godzinę, mimo że nic nie robiłem przez ten czas z telefonem - jedynie obejrzałem film, który wyssał baterię z ok. 80% do tych 53, a potem dziwny spadek :/ Zmienię jeszcze RADIO i jeśli to nie pomoże pozostanie mi kupić nową baterię - stara trzymała średnio od 3 do 5 dni, teraz jest to ok. 2 (głównie rozmowy max 1h dziennie, czytanie ebooków, czasami SMSy, trochę gier i pogoda z internetu/synchro danych, market)

Znalazłem coś takiego:

HTC HERO GOOGLE G3 NOWA BATERIA 2430mAh (1681725304) - Aukcje internetowe Allegro

ale wygląda podejrzanie i w tę pojemność nie ma co wierzyć :) ale droższa od oryginalnej o 30zł :P

EDIT:

Baterie fabryczne też są w różnych cenach...

http://allegro.pl/twin160-oryginalna-bateria-htc-era-g3-hero-google-i1702422829.html - 49zł

http://allegro.pl/oryginalna-bat-htc-ba-s380-htc-hero-1350m-ah-i1673949200.html - 80zł

http://allegro.pl/oryginalna-bateria-ba-s380-hero-a6262-fvat23-wwa-i1693114627.html - 100zł

:P

Edytowane przez Szorstki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jmac

Ja bym jednak polecil wieksza baterie ze specjalna tylnia klapka. Co prawda robi sie z hero troche cegla ale mi to osobiscie nie przeszkdza. Mam taka baterie z ebuy, i ma ona niby pojemnosc 2600MAH. Dziala na oko ze dwa razy dluzej niz standardowa. Co do tej 2430 Gold byla testowana na zagranicznych forach i nie dziala dluzej niz standardowa, wiec 2430Mah przy standardowych rozmiarach to bajka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi