Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

arci.k

Huawei u8300

Rekomendowane odpowiedzi

serenity   
    Otrzymana reputacja: 0
    serenity

Hej. Mam zapytanie. Do czego służy aplikacja w moim telefonie o nazwie takiej jak w temacie ? Może pytanie głupie, ale chcę wiedzieć do czego naprawdę to służy. :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    franek1234   
    franek1234

Nie miałem do czynienia z tym telefonem, ale na 95% służy to do routingu internetu GSM/UMTS poprzez WiFi. Innymi słowy jest to udostępnianie internetu komórkowego, np laptopowi, przez zamianę telefonu w Access Point.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    keneida   
    keneida

kamerka jest średnia. Bardzo ciężko z monitora odczytać kod kreskowy 3d - qr

---------- Post dołączono o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

GTasks wiesza mi się zawsze. Uruchamia się ale próbując przeglądnąć notatkę zwis. Dziwne jest to, że zaraz po instalacji udało mi się wprowadzić notatki

---------- Post dołączono o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

generalnie telefon w porządku. Strasznie głośny jest minimalny poziom głośności dla multimediów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    keneida   
    keneida

znalazłem na markecie jakąś alternatywną wersję gTasks. Działa bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sanderus911   
    sanderus911

No telefon muszę przyznać że mi się podoba, nie jest za duży wygodny w obsłudze, mam tylko małe pytanie czy da się go zakutalizować do wersji 2.2 ?

A i czy da się poprzez kabel przesyłać pliki bez karty sd ? bo jak próbuje to wyskakuje mi info brak karty sd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kucia2129   
    kucia2129

Mam do was ludzie zasadnicze pytanie, jutro mam zamiar iść do play i go zakupić, albo jakiś inny android w podobnej cenie, więc czy jak sie używa internetu w tym telefonie, aplikacje działają płynnie i tak wgl. Czy samą ciach bez pomocy ekranu dot. da się używać telefonu?

Edytowane przez Jukon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sanderus911   
    sanderus911

telefonik dobry, internet działa ok, aplikacje także i tak można się posłuchiwać tylko łechtaczką ale dotyk też działa ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    keneida   
    keneida

dotychczas nie odkryłem jeszcze sposobu jak odblokować ekran w inny sposób niż przesunąć palcem po ekranie dotykowym.

Widgetów nie, np: wifi of/on nie można obsłużyć z łechtaczki, trzeba palcem wcisnąć.

Jak dla mnie łechtaczka jest trochę wolna, tzn ma za małą ilość lini za jednym przewinięciem. Np aby wejść w ustawienia sieci i ustawić na "tylko 2g" trzeba się trochę tą łechtaczkę "nakręcić"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sanderus911   
    sanderus911

Pytanko jedno wie ktoś może czy do niego są jakieś custom romy, albo czy można zaktualizować go ? do 2.2 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pchelek89   
    pchelek89

telefon mam od trzech dni, jak za taką cenę na pewno warto bo funkcje ma bardzo rozbudowane, a jak czegoś nie ma to bez problemu można ściągnąć i zainstalować, ma jeden potężny minus - słaba bateria, albo ja coś robię nie tak.. póki co wytrzymuje mi jeden dzień :/

jednakże jednej rzeczy zrobić w nim nie umiem: mianowicie jest te siedem stron początkowych które sobie można przewijać i dodawać na nie skróty i widżety, ok to zrobić umiem ale nie umiem ich usunąć.. przez przypadek do jednego dodałem odtwarzacz mp3 i teraz mam go na dwóch stronach, próbowałem to zmienić ale za chiny nie wiem jak.. pomoże ktoś? bo chyba da się to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi