Skocz do zawartości
szymel00

CM11 - KitKat Prime 4.4 LG P700

Rekomendowane odpowiedzi

ldawid

KitKat na pokładzie:hyhy:. Instalacja według obstrukcji z I strony. Sama instalacja "deczko" dłuższa od pozostałych Szymelowych wydań. Pierwsze logo LG... i wskakuje kolorowa pixeloza na 2/3 ekranu patrząc od dołu. Następnie przyjemna animacja startowa.Instalacja w zasadzie bezproblemowo - troszeczkę inna organizacja samego procesu jak w Avatarze, np. wybór języka komunikacji. Mamy za to po instalacji niezależnie od wersji językowej, od "szczała":PP, skonfigurowanego, gotowego do użycia fona. Należy tylko jeszcze zapodać kontakty - też troszkę inaczej i "voala". Szybkość - subiektywnie - porównywalna(na ustawieniach zaaplikowanych przez "producenta") z dobrym Avatarem. Widać tutaj "palec" Szymelowy. Oczywiście zapodałem już przed chwileczką ostatniego 151609 updata ;). Muszę go deczko poćwiczyć:chytry:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Górna belka jest przezroczysta tak jak u Cr3pta ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ldawid

... no tak ... przydałoby się: w ukrytym menu ekranowym(tak to się nazywa?) wybierając transmisję danych, od razu jednym kliknięciem ją uruchamiać-jak było w Avatarze a tu mamy ..../ użycie danych/ dane mobilne ... wł/wył. Ponadto brak mi jak onegdaj było, sygnalizacji dźwiękowej podłączenia LG czy to pod ładowarkę czy też pod kompa. A tak przy okazji po którymś reboocie zginął sklep Google - pomogło powtórne instalowanie Gapsów

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

Idawid

Z tym nic nie zrobisz bo takie są źródła cm. Inaczej być teraz nie może.

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zainstalowaniu stwierdzam, że nie działa tak plynnie jak cm 10.2 na androidzie 4.3 lub 4.2.2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wystąpił problem z kartą sd( nie wykrywalna) i z sms - brak mi wielu ekranów (szukałem by zwiększyć ich ilość i nie znalazłem) Poza tym przyzwoicie chodzi

Edytowane przez morbid231

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z dodatkowymi ekranami to wystarczy że przesuniesz jakąś ikonę w bok poza ekran to automatycznie utworzy się nowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Po zainstalowaniu stwierdzam, że nie działa tak plynnie jak cm 10.2 na androidzie 4.3 lub 4.2.2.

Zainstaluj na czysto ...

Jak klikam na link, żeby pobrać to pokazuje "Pusty folder"

Soft się synchronizuje ... wałkowane milion razy.

---------- Post dołączono o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Górna belka jest przezroczysta tak jak u Cr3pta ?

Tak , jest przeźroczysta . ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pełnym naładowaniu baterii fonik mi się wyłączył. A że rzecz działa się w nocy to niewesoło >:(. Dzisiaj to już w ogóle tragedia- kilka razy zamiast wygasić ekran telefon restartował :(. Ze trzy razy musiałem wyjmować baterię bo sie zawieszał. Reinstalowałem ale bez zmian. Pech.:rozpacz:.

Edytowane przez darekda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi