Skocz do zawartości
szymel00

CM11 - KitKat Prime 4.4 LG P700

Rekomendowane odpowiedzi

szymel00

@up

Czekaj na update, OC masz na 1200 MHz ?

Mi ani razu nic się nie wieszało i zero restartów, może jakaś apka coś psuje, ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@darekda

u mnie też zero restartów, znaczy jeden, ale poprostu nie chcialo mi sie czekać na reakcję telefonu, bo dziewczyna chciala siostrze gierkę odpalić i coś zawisło. tel reagował, ale wolno i wyjąłem baterię :)Wniosek jest taki, ze pewnie któraś apka nie jest zgodna z KitKatem i robi Ci psikusy darekda :)

Apropo baterii, będę wdzięczny, jeśli ktoś wyciągnie mi plik /data/system/baterrystat.bin bo coś mi sie rypie z baterią, ale to chyba na pewno nie jest to wina romu. Ładuje baterie przez noc, dochodzi do 70-73% i dalej nie chce, na innych romach też tak miałem, ale wywaliłem baterrystat, reset fona i wskakiwało 100%, teraz coś nie chce. Chcę wyeliminować zmienną romu ;p będę wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    agoos

Mi tez sie lagowal, wieszal, wylaczal. Instalowane na czysto, zadnych aplikacji nie wgrywalam, wiec raczej nie o to chodzilo. Probowalam zmniejszyc taktowanie procesora - zadnych zmian. Wrocilam do 4.3 <3 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniłem max częstotliwość na 1150 i działa. Inny problem: nie działa link2sd tz. przenosi aplikacje, ale nie działają po przeniesieniu :(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ldawid

Bluetooth - głośnomówiący w aucie nie widzi kontaktów, natomiast historię kontaktów jak najbardziej :<:?: . Przyuważyliście coś takiego? W ostatnich edycjach Avatara nie było tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

Uwaga... do każdej osoby która ma problemy z restartami ...

Po pierwsze i najważniejsze jeśli masz oc wróć do standardowej częstotliwości czyli 1008mhz.. jeśli to nie pomoże wtedy zgłaszaj problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy telefon widzi kartę SD? Trzymam tam wszystkie ważne dane, a coś kiedyś mi przemknęło przed oczami że jej nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zewnętrzną? Widzi.

---------- Post dołączono o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Wewnętrzną zresztą też :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

Dodam tylko że programy czasem mają problem z usuwaniem plików i trzeba to robić z poziomu komputera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi