Skocz do zawartości
FASTT

Stacja dokująca MULTIMEDIA DOCK VS. Moduł AllShare Cast EAD-T10

Rekomendowane odpowiedzi

atanor
    no nie wiem, uzywalem dongla na sg4 i gralo sie fajnie i ogl fimy, lagi byly przy sg3, n3 jeszcze nie odpalalem na donglu ale raczej nie bedzie gorzej niz na sg4 ;)

Ja widziałem tylko w akcji z S3 i się zniechęciłem. Jeżeli daje radę dynamicznych grach typu NFS, NOVA 3 czy Modern Combat 4 to muszę przemyśleć zakup ponownie.

Wysłane z N-9005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i daje radę jeśli chodzi o obraz, ale w moim przypadku dźwięk w grze MC4 jest lekko opóźniony.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, a jak wygląda sprawa z połączaniem Note'a z nabitą flagą KNOX? Na S3 dongle z nabitym licznikiem mi nie łączył, dopiero restet przez triangle away przywracał funkcjonalność. Wiem. że licznik flashowań i knox to dwie róże rzeczy, ale wolałbym wiedzieć bo sprzedaje swoją s3 i bym dorzucił dongla jeżeli nie będzie mi potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atanor

Zamówiłem sobie z dx.com HD-001 MHL OTG HDMI HDTV Charging Dock Station for Samsung Galaxy S3 / S4 / Note II i wszystko działa jak w oryginalnej stacji. Jedynie nie mogę zamontować dysku NTFS, ale na oryginalnej też się nie da. Czy na oryginalnej stacji tez jest prąd ładowania 500mA mimo podłączenia ładowarki 2000mA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakikolwiek dysk byś podpiął musi być formatowany pod FAT32 chyba, że masz roota to wtedy i NTFS i exFAT będą śmigały (po jakichś tam zabiegach). Jak dla mnie wykluczyło to opcje stacji dokującej z dyskiem twardym jako bazą filmów bo nie będę specjalnie dysku 50GB/1TB formatował pod FAT32 i potem kombinował z kompresją/konwertowaniem filmów powyżej 4gb by wrzucić je na dysk.

Co do ładowania to nie mam pojęcia jak to wygląda w oryginale.

Jak masz podłączoną ładowarkę podczas oglądania to te 500mA starczy czy dochodzi do sytuacji gdzie ładowarka nie nadąża i bateria pada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atanor

Oczywiście, że używam Paragona, choć teraz testowałem na zwykłej przejściówce i tez mi nie śmiga.

Na razie trochę oglądałem, bo nie chce mi się monitora taszczyć w ta i nazad. Prawdziwe testy wytrzymałościowe będą jak kupie sobie jakiegoś pada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Czy stacja z postu #14 pozwala na zadokowanie SGN3 w jakiejś obudowie (np. Neo Hybrid)?

Czy da się regulować złącze micro USB?

Wysłane z SGN3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atanor

Nie mam żadnej normalnego etui, tylko S View i wielkie typu liveproof. Złącze nie jest w żaden sposób regulowane. Po włożeniu Notka jest luz 1mm z przodu i od spodu oraz 3mm z tyłu.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono 28-01-14 o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano 27-01-14 o 12:28 ----------

Przy okazji problemów z nieoryginalnymi akcesoriami. Powyższa stacja działa na 4.4.2

Wysłane z SM-N9005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi