Skocz do zawartości
marcinowozniako

MOD [OFFICIAL][SNAPSHOT/NIGHTLY 28.05.2014][ROM][4.4.2] CyanogenMod 11 for Samsung Galaxy S

Rekomendowane odpowiedzi

Google debuts ART in KitKat, aims to change Android - GSMArena.com news

Generalnie chodzi o to że aplikacje otwierają się szybciej i działają szybciej. Sam system nie ma już jakiś spowolnień gdzie miały one miejsca wcześniej bo zanim maszyna (dalvik) je załadowała to trochę trwało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bambo4

Wiem że to trochę za szybko ale jakby ktoś w miarę solidnie przetestował gps to poproszę o opinie.I jak pracuje kamera w Hd?Czy 4.4 ma chorobę wieku dziecięcego czyli lekko przycinające nagrywanie?z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie że za wcześnie na ocenianie takich rzeczy. Ale mogę Ci powiedzieć jak jest teraz. GPS działa podobnie jak na 4.3 napewno pod tym względem rewolucji nie będzie. Co do nagrywania w hd nadal ten obraz nie jest do końca płynny ale tutaj jestem przekonany że ulegnie to poprawie w następnych buildach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh zainstalowałem już najnowsze gapsy. Czyli muszę od nowa flashować by mieć ART? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bambo4

To dobre wiadomości,jeżeli Gps pracuje jak na 4.3 to sukces.Tylko cały czas mnie zastanawia co za cholera siedzi w tej kamerze ;) że jest z nią problem od Andka 4.2?Ale to nie czas i miejsce na takie dyskusje.Mam tylko nadzieję że w 4.4 wszystko wyprostują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ehh zainstalowałem już najnowsze gapsy. Czyli muszę od nowa flashować by mieć ART? :(

Nie nie musisz ja wgrałem te najnowsze gappsy i mi art działa.

To dobre wiadomości,jeżeli Gps pracuje jak na 4.3 to sukces.Tylko cały czas mnie zastanawia co za cholera siedzi w tej kamerze ;) że jest z nią problem od Andka 4.2?Ale to nie czas i miejsce na takie dyskusje.Mam tylko nadzieję że w 4.4 wszystko wyprostują.

Tzn ja powiem tak. Ja na 4.3.1. przy nagrywaniu było płynnie obraz, który był nagrywany był płynny i było to widać nagrywając. Dopiero gdy zrobiłem zooma wtedy zaczęło się ciąć zarówno przy podglądzie nagrywania jak i samego nagranego video.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym ART jest różnica, że aplikacje szybciej się uruchamiają i mniej zużywają ramu ? Jakie gappsy do tego trzeba zainstalować, czytam,że chyba jakieś inne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby trzeba jakieś inne zainstalować. Ja zainstalowałem najnowsze i u mnie art działa. Ogólnie to mam wrażenie że cały system chodzi płynniej. Otwieranie statusbara przewijanie pomiędzy paskiem notyfikacji a widgetami na statusbarze również jest płynniejsze. Zużycie ramu chyba również jest mniejsze, ale muszę jeszcze potestować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, ART działa na najnowszych gapps, fakt że wisiał na samej bootanimacji ponad 5 minut ale ruszył :)

.

.

.

Coś root nie chce działać :<, chyba to wina ART.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi